iOS 7.1 Wymiana plików PDF


4

Posiadamy flotę iPadów i telefonów iPhone, które mają problemy z załącznikami iOS 7.1 i PDF.

Jeśli wyślemy plik PDF z problemami do wiadomości e-mail na naszym serwerze wymiany, plik PDF zostanie otwarty jako pusty biały lub czarny ekran. Jeśli zostanie wysłany do innej aplikacji, nie otworzy się (Używamy PDF Expert)

Jeśli zmienimy któryś z poniższych, działa i otwiera się dobrze.

  • Użyj adresu gmail i tej samej aplikacji pocztowej.
  • Użyj tego samego pliku PDF, ale otwórz go i zapisz w innym ustawieniu zgodności PDf.
  • Otwórz ten sam plik PDF z poczty internetowej.
  • Użyj urządzenia z systemem iOS 7.0 i otwórz plik PDF

Powtórzyłem problem z 3 urządzeniami iOS 7.1.


Czy chciałbyś wyjaśnić drugi działający, jakie ustawienia zgodności PDF? i czy to działa z Exchange
Buscar웃

Niepowodzenie było z 1.5 (acrobat 6.x), działającym było 1.3 Acrobat 4.x
Jeff

Mam ten sam problem i zasadniczo sprawił, że mój iPad stał się bezużyteczny w celach biznesowych.

Zakładam, że używasz poczty mobilnej do odbierania e-maili Exchange. Próbowałem nowej aplikacji OWA, ale nie mogę jeszcze uruchomić jej z moimi kontami O365 - ale zastanawiam się, czy próbowałeś tego jako test stopgap, aby sprawdzić, czy problem dotyczy strony iOS, czy strony wymiany strona klienta poczty.
bmike

Działa dobrze z webmailem. Aplikacja OWA działa tylko z Office 365? Mamy lokalne przepisy uniemożliwiające korzystanie z poczty e-mail w chmurze.
Jeff

Odpowiedzi:


2

Więc znaleźliśmy obejście za pośrednictwem https://discussions.apple.com/message/25159423?ac_cid=op123456#25159423

„Co ciekawe, myślę, że natknąłem się na obejście.

W przypadku jednej z wiadomości e-mail z załączonym plikiem PDF, z którym miałem problemy, jeśli dotknę ikony PDF, aby ją pobrać, a następnie dotknij, aby ją otworzyć, pojawia się błąd (czarny lub biały ekran).

Ale za pomocą tego samego e-maila, jeśli po raz pierwszy stuknę w link „Pobierz pełną wiadomość” u dołu wiadomości e-mail, plik PDF otworzy się poprawnie po dotknięciu ikony PDF.

Potwierdziłem, że działa to na dwóch różnych urządzeniach z systemem iOS 7.1. ”


Dobra robota. Dziękujemy za przekazanie poprawki tutaj.
bmike

1

Miałem ogólny problem z przeglądaniem załączników w formacie PDF w aplikacji GMail. i linki do plików pdf na wielu stronach internetowych. Ładowanie zatrzymuje się i pojawia się czarny i / lub pusty (biały) ekran.

Moim rozwiązaniem było usunięcie ograniczeń dotyczących stron internetowych (ogólne ograniczenia).

Ustawiłem moje ograniczenia na „Ogranicz zawartość dla dorosłych”, co spowodowało zablokowanie większości plików PDF dołączonych do poczty obsługiwanej przez aplikację GMail na iOS7 oraz większość plików PDF znalezionych na (wszystkich) stronach internetowych.


0

Prześlij raport o błędzie! Apple wykorzystuje liczbę zgłoszeń błędu jako zduplikowaną jako metrykę przy określaniu, które błędy mają zostać usunięte.

https://bugreport.apple.com

Udało mi się (tymczasowo) rozwiązać ten problem, resetując profil poczty na urządzeniach z systemem iOS, w którym występuje ten problem. Możesz spróbować wyłączyć synchronizację poczty, a następnie włączyć ją ponownie, jeśli nie chcesz całkowicie usuwać i ponownie dodawać profilu. W wielu przypadkach odniosłem sukces. Wygląda na to, że gdzieś wzdłuż linii, profil jest uszkodzony i zaczyna uszkadzać zakończenia linii. Niezależnie od tego, czy chodzi o aktualizację, czy coś innego, nie byłem w stanie się drażnić.

Miałem też ten problem, porównałem pliki na serwerze pocztowym do pliku na urządzeniu, wygląda na to, że konwertuje on zakończenia linii CRLF na zakończenia linii LF w pliku PDF, co powoduje uszkodzenie pliku PDF. Nie jestem pewien, czy to ten sam przypadek, ale widzieliśmy to na kilku urządzeniach i zachowanie było identyczne. Powyższa poprawka działała za każdym razem.


Problem dotyczy także obrazów i innych dokumentów. Także iPhone nie może otwierać plików zip i nie mam kontroli nad nadawcą.
Jeff

Zmieniono odpowiedź, aby zapewnić poprawkę zamiast obejścia.
austinian
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.