Inne fizyczne zdalne opcje dla komputera Mac (nie iPhone'a ani iPada)


1

Ponownie przypisałem przyciski na pilocie Apple za pomocą BetterTouchTool, aby uruchomić klawisze skrótu na komputerze Mac. Następnie nauczyłem mojego uniwersalnego pilota przycisków pilota Apple. Działa to doskonale, z tym wyjątkiem, że pilot Apple ma tylko 7 przycisków. Chcę jeszcze kilka.

Czy można używać 2 różnych pilotów Apple dla jednego komputera Mac, przypisując różne elementy sterujące do każdego pilota? Wątpię, ale pytam na wszelki wypadek.

Czy jest jakiś inny pilot, który działałby z komputerem Mac inny niż pilot Apple, aby uzyskać więcej przycisków do zmiany przypisania?

Chcę 12 przycisków (lub więcej), których bym następnie uczył mojego uniwersalnego pilota. Dlatego użycie iPhone'a lub iPada nie będzie działać w tym scenariuszu.

Czy jest jakaś inna opcja wykonania tego samego zadania?

EDYCJA: Yikes, czy ogłuszyłem zespół?

Odpowiedzi:


2

W końcu odpowiedziałem na własne pytanie. Mam nadzieję, że pomagając każdemu, kto zastanawia się nad tym samym, oto moja odpowiedź:

Zapytałem: „Czy jest jakiś inny pilot, który działałby z komputerem Mac inny niż pilot Apple, aby uzyskać więcej przycisków do zmiany przypisania?” Odpowiedź brzmi tak! Możliwe jest użycie dwóch pilotów Apple, przypisujących różne funkcje dla każdego, i można użyć uniwersalnego pilota z komputerem Mac, przypisując dowolne funkcje do dowolnych przycisków.

Znalazłem dwie opcje, aby to zrobić.

Istnieje odbiornik USB o nazwie Flirc, który uczy się przycisków zdalnych dla prawie każdego pilota, a następnie przypisuje akcje lub skróty klawiszowe. Istnieje również aplikacja o nazwie Remote Buddy, która pozwala używać więcej niż jednego pilota Apple i / lub różnych innych pilotów. Nie mogę powiedzieć, jak dobrze to działa, odkąd zdecydowałem się na Flirc.

Zasadniczo mam dwa piloty Apple - stary biały i srebrny. Chciałem użyć białego do sterowania oświetleniem Philips Hue za pomocą napisanych przeze mnie skryptów Apple i chciałem, aby srebrny pilot sterował iTunes i głośnością systemu. Za pomocą Flirc (i darmowej aplikacji BetterTocuhTool) było to zadziwiająco proste w konfiguracji. Kiedy zdałem sobie sprawę, jak elastyczny jest Flirc, nagrałem również funkcje mojego uniwersalnego pilota. Miałem Flirc tylko od kilku dni, ale jestem naprawdę podekscytowany.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.