Przyspiesz przegląd aplikacji na iOS do mniej niż 24 godzin


18

Czy możliwe jest sprawdzenie aplikacji w ciągu dnia lub kilku godzin? Wiem, że istnieje przyspieszony proces sprawdzania aplikacji, jeśli aplikacja jest wrażliwa na czas, to Apple bardzo szybko ją przejrzy, ale może to czasem potrwać 1-3 dni. Stworzyliśmy aplikację, która musi być jutro w sklepie, chociaż jedna wersja już tam jest, ale nie działa poprawnie zgodnie z oczekiwaniami. Naprawiliśmy błąd i chcemy, aby aplikacja była na rynku przed jutrzejszym rankiem.

Czy weryfikacja mojej aplikacji może być szybsza niż powyższy proces? Jesteśmy nawet gotowi zapłacić pewną kwotę, jeśli Apple jest gotowy do przejrzenia i przesłania naszej aplikacji w niecały dzień.

Odpowiedzi:


15

Słyszałem o ludziach korzystających z płatnych instancji wsparcia technicznego w celu przyspieszenia przeglądu lub ustalenia, dlaczego dokładnie jest odrzucany, jeśli występuje problem z kodem (np. Apple podejrzewa, że ​​wywoływany jest prywatny interfejs API, gdy nie wywołujesz żadnego prywatnego interfejsu API), ale najlepszym rozwiązaniem jest prawdopodobnie przestrzeganie zwykłego procesu opisanego tutaj:

Pilna poprawka błędu Jeśli przesłałeś aktualizację, aby naprawić krytyczny błąd w swojej aplikacji w App Store i poprosiłeś o przyspieszoną recenzję, koniecznie wykonaj kroki, aby odtworzyć błąd w bieżącej wersji aplikacji.

Wyjaśnij, dlaczego błąd jest krytyczny, zanim wykorzystasz szansę na przyspieszoną recenzję. Zadzwoniłbym do kogoś, kto nie jest programistą, i dałby ci uczciwą reakcję, jeśli twój błąd jest naprawdę krytyczny po 60 sekundach wyjaśnienia mu natury problemu.

Jeśli nie potrafisz wyjaśnić laikowi w ciągu 60 sekund, dlaczego ma to dla niego kluczowe znaczenie jako potencjalny użytkownik Twojej aplikacji, możesz nie skłonić Apple'a, by uderzył cię na przód linii. Jeśli Twój opis krytycznej natury łatki leży w interesie użytkownika końcowego, wydaje się, że to najlepszy sposób na przeniesienie rzeczy na przód kolejki.


12

Przyspieszony proces sprawdzania aplikacji wciąż wymaga czasu, widziałem, jak twórcy aplikacji czekają od kilku godzin do kilku dni, aw bardzo złych przypadkach tygodnie. Widziałem też, jak twórcy aplikacji próbują wszystkich możliwych sposobów przyspieszenia procesu (znalezienie zespołu recenzentów na Facebooku, Linkdin itp.).
W związku z konkretnym problemem stworzyliśmy rollout.io SDK, który pozwala ci natychmiast rozwiązuj problemy z jakością produkcji, rozwiązanie jest w pełni zgodne z wytycznymi Apple.

Ujawnienie: Jestem jednym ze współzałożycieli Rollout.io

PS Ta strona pokazuje średni czas zatwierdzenia w sklepie Apple App Store (regularny proces przesyłania) - http://appreviewtimes.com/


3
rollout.io wygląda NIESAMOWITE! Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, na pewno spróbuję tego w mojej aplikacji.
sbonkosky

2
rollout.io wygląda jak genialny pomysł. Szkoda, że ​​musimy nawet uciekać się do takich rzeczy z powodu dyktatorów Apple.
Chris Harrison
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.