Wyłącz automatyczne uruchamianie iTunes, gdy iPhone jest podłączony przez USB [duplikat]


68

Jak wyłączyć automatyczne uruchamianie iTunes, gdy iPhone jest podłączony przez USB (do ładowania)? W rzeczywistości chciałbym wyłączyć automatyczne uruchamianie czegokolwiek, gdy iPhone jest podłączony (w tym synchronizacja zdjęć).

Odpowiedzi:


94
 • iTunes

  Otwórz iTunes, wybierz urządzenie, przejdź do karty Podsumowanie i odznacz opcję Otwórz iTunes, gdy ten iPhone jest podłączony , lub Automatycznie synchronizuj, gdy ten iPhone jest podłączony, w zależności od wersji iTunes.

  Możesz także wyłączyć Pomocnika iTunes. Przejdź do Preferencji systemowych → Użytkownicy i grupy → Zaloguj się i usuń Pomocnika iTunes z listy.

 • iPhoto

  Otwórz iPhoto, otwórz Preferencje (iPhoto → Preferencje lub ⌘,). Wybierz kartę Ogólne i ustaw Łączenie kamery otwiera się na Brak aplikacji .

 • Zdjęcia (nowa wersja iPhoto)

  Pozwól, aby zdjęcia otwierały się po podłączeniu urządzenia, wybierz kartę „Importuj” i odznacz pole „Otwórz zdjęcia dla tego urządzenia”


21
Pamiętaj, że niektóre osoby zgłosiły opcję „Otwórz iTunes, gdy ten iPhone jest podłączony” nie pojawia się na liście. Nie wiem dokładnie, jakie są warunki, ale jedyną istotną opcją jest to, czy automatyczna synchronizacja jest włączona (wyłączenie jej uniemożliwia otwarcie iTunes, ale także zapobiega automatycznej synchronizacji po ręcznym otwarciu iTunes). To powiedziawszy, wyłączenie pomocnika iTunes w elementach logowania rozwiązuje problem.
drfrogsplat

@drfrogsplat Też natknąłem się na to w wersji iTunes dla Windows, więc sądzę, że osoby, które to zgłosiły, również używały Windowsa.
Iulian Onofrei

Nie mam zaktualizowanego iTunes, ponieważ go nie używam, więc zaktualizowany iPhone uruchamia uruchomienie, ale nie mam dostępu do karty Podsumowanie iPhone'a. Właśnie zabiłem -9 proces związany z iTunes Helper (ponieważ nawet z wyłączoną opcją logowania wydaje się, że działa).
denmojo

6
Odkąd iPhotos stał się zdjęciami, opcja znajduje się teraz w innym miejscu. Aby zatrzymać otwieranie się zdjęć po podłączeniu, pozwól, aby zdjęcia otworzyły się po podłączeniu urządzenia, wybierz Importkartę i odznacz pole wyboruOpen Photos for this device
bskool
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.