Emulator Flasha na iPada


1

Używam iPada firmy Apple. Mam wiele programów, które wymagają Adobe Flash v10. Dwa programy mają związek z biznesem, księgowością i śledzeniem obciążenia mojego męża. Jest kierowcą ciężarówki, jestem jego „księgowym”.

Czy istnieje program emulujący Flash? Powiedziano mi, że jest problem pomiędzy Apple a Adobe, a Adobe nie pozwoli użytkownikom iPada na korzystanie z Flasha. To naprawdę mnie denerwuje.

Czy jest coś, co mogę wykorzystać do wykonania mojej pracy?


4
To nie Adobe nie pozwala na używanie Flasha na iPadzie, to Apple.

Odpowiedzi:


2

Istnieją aplikacje, które pozwolą Ci uruchamiać aplikacje flash na zdalnym komputerze Mac, PC lub serwerze i wyświetlać wyniki na iPadzie. RDP, VNC i inne.


2

Muszę się z tym nie zgodzić odpowiedź jhockinga . Tam jest aplikacja w sklepie z aplikacjami na iOS o nazwie iSwifter . Z opisu aplikacji:

iSwifter Flash Browser odblokowuje ulubioną zawartość Flash na iPadzie, umożliwiając oglądanie filmów, stron internetowych Flash, a przede wszystkim interaktywnych aplikacji Flash ...

Użyłem go i działa jak w reklamie. Jednakże to tylko działa z iPadem. Ponadto aplikacja jest bezpłatna, ale istnieje limit godzin 10 (?), A po upływie 10 godzin musisz kupić wersję „pro” za 4,99 USD.


1
Skyfire nie wystarcza, aby odpowiedzieć na pytanie PO, biorąc pod uwagę fakt, że działa tylko dla wideo.
Jason Salaz

@JasonSalaz Przepraszam, skopiowałem i wkleiłem tę odpowiedź z innej z moich odpowiedzi: -]
daviesgeek

1

Niestety nie ma sposobu, aby uruchomić Flash na stronach internetowych na iPadzie.

Z technicznego punktu widzenia istnieje możliwość opublikowania z aplikacji Flash na aplikację na iOS, ale to różni się od tego, o co pytasz. Dotyczy to tylko ludzi zrobienie aplikacje, a nie ludzie za pomocą aplikacje.


0

Nie było i najprawdopodobniej nigdy nie będzie żadnego sposobu uruchamiania Flasha na iOS. jabłko argumentował , Flash ma zbyt wiele problemów z wydajnością, co jest jeszcze ważniejsze na urządzeniach mobilnych z ograniczonymi zasobami i bateriami. Do dnia dzisiejszego Adobe nie wymyśliło wersji Flash, która byłaby dopuszczalna na urządzeniach mobilnych, na których można ją zainstalować, na przykład na urządzeniach z Androidem.

Nawet jeśli Flash może być zainstalowany na iOS lub jeśli masz tablet z Androidem, nie ma gwarancji, że będziesz mógł korzystać z aplikacji Flash, których chcesz używać. Wszystkie z nich musiałyby zostać przepisane przez programistę w celu obsługi wprowadzania dotykowego. Ale Adobe zrezygnowało z Flasha na urządzenia mobilne pod koniec zeszłego roku, co czyni ją zasadniczo ślepą technologią. Nie sądzę więc, aby jakikolwiek programista Flash przepisał swoje aplikacje, aby obsługiwać wprowadzanie dotykowe.

Najlepiej szukać alternatywnych aplikacji Flash, które są używane, w App Store są doskonałe aplikacje księgowe.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.