Apple Mail otwiera pocztę w nowym oknie po kliknięciu powiadomienia


24

Po kliknięciu powiadomienia z klienta poczty Apple otwiera pocztę w nowym oknie, zamiast pokazywać okno poczty (które znajduje się w oddzielnym miejscu), tak jak wcześniej. Czy ktoś wie, czy to zachowanie można zmienić?

Na innym komputerze zweryfikowałem, że jest to „funkcja” w najnowszej wersji OS X (10.9.2). Więc moje pytanie brzmi: jak to wyłączyć?


1
Przejrzałem odpowiednio Panele preferencji Poczty i Centrum powiadomień, ale nie znalazłem ustawienia. Przeglądałem również com.apple.mailustawienia domyślne użytkownika i próbowałem uruchomić stringswersję 10.9.2 Maila, znowu bez powodzenia.
Lasse

Tak, przejrzałem też wszystkie ustawienia, nie znajdując niczego. To niesamowicie głupia zmiana, która, mam nadzieję, wkurzy wystarczającą liczbę osób, aby zmusili ją do zmiany w następnej aktualizacji.
Rick

2
Zgadzam się, to jest naprawdę irytujące. Niech ktoś mnie pinguje, jeśli to zostanie kiedykolwiek rozwiązane.
Kevin

2
Wygląda na to, że Apple ma stronę z opiniami Mail , prześlij tam skargę.
Kevin

Zostawiłem raport o błędzie, mam wrażenie, że nigdy nie będzie czerwony, ale zawsze można mieć nadzieję;)
Rick

Odpowiedzi:


5

Jest to funkcja systemu OS X Mavericks (10.9.2) i nie można jej wyłączyć


1
Wiem, że zostało to odnotowane w pierwotnym pytaniu. Ten post prawdopodobnie nie powinien być odpowiedzią.
Rick

@ rick Na ogół nie prosimy ludzi, aby nie odpowiadali - nawet jeśli odpowiedź jest nieprawidłowa. W tym przypadku opinia na ten temat nie może zostać wyłączona, więc moim zdaniem jest to dobra odpowiedź (stąd moje głosowanie), a inni oczywiście mogą swobodnie głosować, jak to już się stało.
bmike

1
Podobnie jak wiele innych błędów w Snow Leopard, udają, że to „funkcja”.
metaColin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.