YouTube z podwójną prędkością na urządzeniach mobilnych


28

Jak słuchać filmów z YouTube z podwójną prędkością?

Na pulpicie mogę zmienić szybkość odtwarzania na 1,5x lub 2x. Dzięki podcastom mogę słuchać ich na iPhonie z prędkością 1,5x lub 2x. Czy nie powinienem móc oglądać filmów z YouTube z podwójną prędkością w aplikacji na iOS?


Chloe, powinieneś sprawdzić moją odpowiedź, ponieważ w przeciwieństwie do poprawnej odpowiedzi, nie wymaga ona opuszczenia przeglądarki (co myślę, że to działa)
Teodor Ciuraru

@TeodorCiuraru Czy odnosisz się do mojej odpowiedzi? Nie wymaga opuszczania przeglądarki.
Andreas

Odpowiedzi:


3

Można to teraz zrobić za pomocą najnowszej wersji aplikacji mobilnej Youtube

„Co nowego w wersji 12.33

• Dostosuj prędkość odtwarzania wideo za pomocą nowych elementów sterujących odtwarzacza


Dzięki za informację. Smutno wiedzieć, że zajęło im to pięć lat. Mimo to wolę użyć odpowiedniej aplikacji, która pozwala mi wyłączyć ekran i oszczędzać baterię.
Andreas

12

Możesz i nic cię to nie kosztuje.

  1. Na mobilnej stronie YouTube wideo naciśnij przycisk menu w lewym górnym rogu (lub w prawo). Przewiń w dół i przejdź do widoku Pulpit. *

Wersja komputerowa Youtube

  1. Zmień ustawienia prędkości tak, jak na komputerze.
  2. Odtwórz wideo, dotykając go, a on użyje nowych ustawień prędkości.

* Jeśli jesteś w trybie pulpitu YouTube, ale nadal nie widzisz ikony koła zębatego, stuknij przycisk akcji / udostępniania Safari i stamtąd poproś o wersję komputerową. Na żądanie pulpitu ikona wygląda jak monitor / iMac.

Ikona żądania wersji komputerowej

(Niedawno dowiedziałem się, że możesz także nacisnąć i przytrzymać przycisk odświeżania Safari, aby poprosić o wersję strony na komputer)

Jeśli zablokujesz ekran, Safari zatrzyma odtwarzanie, ale można je wznowić z ekranu blokady lub zestawu słuchawkowego, aby zezwolić tylko na dźwięk.


@TeodorCiuraru Powtarzałeś tę samą promocję swojej aplikacji kilka razy w tym pytaniu, a nawet w sekcji komentarzy dla tej odpowiedzi. Wielokrotnie twierdziłeś, że ta odpowiedź „nie działa” na TED itp. Moja odpowiedź teraz - tak jak poprzednio - brzmi: ta odpowiedź nie jest przeznaczona do działania na innych stronach. Przeczytaj ponownie zadane pytanie.
Andreas

Masz rację. Zapomniałem o tym, że działałem tylko na Youtube (nie pamiętałem pytania, kiedy dodałem swój ostatni komentarz). Przepraszam.
Teodor Ciuraru

4

Wydałem nową aplikację stworzoną właśnie do tego: Speedeo

Możesz na nim oglądać dowolne filmy z YouTube z prędkością do 2x. Idealne do samouczków, prezentacji i po prostu oszczędzania czasu w ogóle.

Uwaga: jestem jednym z autorów aplikacji. Jeśli masz jakieś uwagi, daj mi znać!


1
Udało ci się też…
Chloe,

3
Czy również zamieściłeś oryginalne pytanie? To wydaje mi się spamem.
SegNerd

4
? Nie ... Nie mam żadnego związku z Chloe. Jestem tylko twórcą aplikacji
bigpotato,

3
To jest fantastyczne! Dziękuję za zrobienie tego - znacznie poprawiłeś moją jakość życia. Byłoby miło, gdybyś zintegrował się z widżetami do udostępniania w iOS, abym mógł otwierać linki YouTube bezpośrednio w Twojej aplikacji zamiast kopiować link i wklejać go. Chciałbym też iść szybciej niż 2x (rutynowo wstaję ~ 3,5x z kontrolerem prędkości wideo ).
cgenco

@cgenco Dziękujemy za wsparcie i opinie! Poinformuję mój zespół o zwiększeniu maksymalnej prędkości, chociaż wszystko powyżej 2,5x zwykle powoduje pomijanie filmów. Na pewno będziemy patrzeć na widżety udostępniania, więc bądź na bieżąco!
bigpotato,

3

Nie , wersje mobilne często mają znacznie mniejszą funkcjonalność. W oficjalnej aplikacji YouTube nie ma (obecnie) funkcji przyspieszającej wideo.

Może istnieć zewnętrzna aplikacja zawierająca tę funkcję, ale domyślnie nie ma dla niej żadnej funkcji.


2

Zrobiłem rozszerzenie akcji dla iOS Safari, które właśnie to robi. Dla nieświadomych rozszerzenie akcji zasadniczo dodaje przycisk do arkusza akcji Safari, który pozwala dostosować szybkość odtwarzania wideo. Działa zarówno na iPhonie, jak i iPadzie. Działa z YouTube i praktycznie każdym innym odtwarzaczem wideo HTML5 w samym Safari, zamiast konieczności otwierania innej aplikacji. https://itunes.apple.com/app/id1205188880


1
Żałuję, że nie sprawią, by takie rozszerzenia były bardziej widoczne. Nigdy nie wchodziłem do AppStore z myślą o szukaniu nowego przycisku w arkuszu akcji udostępniania systemu. Nie ma nawet oddzielnej kategorii dla tego. Jak na ironię AppStore to smutna wymówka dla aplikacji.
Andreas

2

Wygląda na to, że ta aplikacja nie jest już dostępna w Sklepie

Aplikacja Swift Player powinna być w stanie osiągnąć to, czego potrzebujesz, ale kosztuje ona 3,99 USD, więc może to nie być opcja.


1
Zaskakujące jest to, że mój iTunes wyświetla wyskakujące okienko z napisem „Zamówiony przedmiot nie jest obecnie dostępny w sklepie w USA”.
Ryan,

2

Wygląda na to, że ta aplikacja nie jest już dostępna w Sklepie

Jestem bardzo zadowolony z Play Tube Free od VietMobile . Jest to jeden z najlepszych, ponieważ ma:

  • kontrola prędkości odtwarzania
  • przesuń gesty, aby przejść do przodu / do tyłu
  • blokada jakości wideo

Zawsze używam wszystkich trzech do oglądania samouczków i tym podobnych.


Mój iTunes wyświetla wyskakujące okienko z napisem „Zamówiony przedmiot nie jest obecnie dostępny w sklepie w USA”, więc nie mogę go również zdobyć.
Ryan,

2

MAM ODPOWIEDŹ;)

Odinstaluj aplikację youtube, jeśli ją masz.

Przejdź do App Store -> pobierz „ chrome ”.

Otwórz i przejdź do youtube.com.

W prawym górnym rogu znajdują się trzy kropki -> strona z prośbą o pulpit

Jeśli odtwarzasz wideo, powinieneś zobaczyć sprzęt w prawym dolnym rogu odtwarzacza wideo!

Podziękujesz mi później.


Wow, YouTube ma 48 MB, ale Chrome 69 MB!
Chloe

1
Odkryłem, że nie musisz odinstalowywać YouTube. Możesz zignorować monit o otwarcie w YouTube lub zmienić ustawienie w Chrome, aby nie używać YouTube. Musisz także kliknąć ... dwukrotnie, aby poprosić o stronę na komputery, raz na stronie YouTube i jeszcze raz w aplikacji Chrome. Oboje mają „...”. Jeśli zażądasz tylko witryny na komputery stacjonarne w jednym z nich, zmieni to tylko układ, ale widżet wideo jest standardowym urządzeniem Apple bez kontroli. Odkryłem również, że pamięta prędkość 2x, więc to dobrze!
Chloe

1
Minusem jest to, że nie można oglądać wideo na pełnym ekranie, ponieważ jest „nieobsługiwany”. Szkoda, że ​​YouTube nie dodaje tej funkcji do swojej aplikacji.
chrishiestand

1

Tubex to darmowa (obsługiwana reklamami) aplikacja na iOS, która oferuje szereg prędkości odtwarzania i obsługę obrazu w obrazie, oprócz wszystkich zwykłych funkcji YouTube.


Właśnie użyłem tej aplikacji. Styczeń 2017
Honey

Wygląda na to, że ta aplikacja została zdjęta z App Store
Matt

0

Możesz zainstalować MyTube ze sklepu z aplikacjami, który jest bezpłatny (nieopłacony).

Podczas odtwarzania kliknij pole zawierające cyfrę 1 i ustaw żądaną prędkość, na przykład 1,5 lub 2,0. Prędkości pośrednie, takie jak 1,25, są niestety niedostępne.

Aplikacja obsługuje reklamy , więc podczas interakcji z aplikacją może pojawić się kilka reklam.-3

Po prostu pobierz SpeedTube z App Store


1
Nie odpowiadasz z odpowiedzią bla bla bla. To naprawdę aroganckie i niedojrzałe.
Bradman175,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.