Jeśli mój iPhone został skradziony, a ja zdecyduję się anulować abonament telefoniczny, czy nadal będzie wyświetlany na moim iCloud?


2

Jeśli złodziej korzysta z urządzenia z inną usługą SIM lub telefonu komórkowego, czy nadal byłby powiązany z moją usługą iCloud?

Odpowiedzi:


3

Nie ma związku między planem operatora dotyczącym usług komórkowych (który jest powiązany z operatorem) a usługą iCloud (która jest usługą Apple). Więc nawet jeśli anulujesz swój plan telefoniczny po jego kradzieży, połączenie iCloud, które zostało ustanowione podczas konfiguracji telefonu (lub późniejszej modyfikacji), pozostanie w Apple.

Jeśli Twój iPhone ma system iOS 7 i masz włączoną funkcję Znajdź mój iPhone ( Ustawienia> Prywatność> Usługi lokalizacji> Znajdź mój iPhone ), osoba posiadająca Twój telefon nie może go usunąć ani używać bez konta i hasła iCloud.

Jeśli twój iPhone zostanie zgubiony, możesz odwiedzić stronę http://www.icloud.com , zalogować się na swoje konto iCloud (konfiguracja na iPhonie) i użyć trybu utraconego (który zapobiega aktywacji telefonu bez poświadczeń konta iCloud, a także pozwala wysłać wiadomość do urządzenia) lub Wymaż iPhone'a (który zdalnie usuwa iPhone'a).

Zobacz także:
iOS 7: Blokada aktywacji + Znajdź mój iPhone
Jak włączyć blokadę aktywacji na iPhonie i iPadzie (wskazówki dotyczące iOS)


0

Nie, w zależności.

Nie muszą mieć dostępu do twoich danych i konta, jeśli są one wylogowane przez telefon. Sugeruję zmianę haseł, które Twoim zdaniem mogą zostać zapisane, aby zmusić je do ponownego wprowadzenia.

W witrynie iCloud możesz trwale wyłączyć iPhone'a, dopóki nie użyje hasła.

Możesz uzyskać dostęp do wszystkich usług iCloud i Apple za pośrednictwem różnych stron internetowych lub na innych urządzeniach, takich jak Mac lub iPod / iPad. Może masz Find My iPhone i możesz uzyskać dostęp do tej aplikacji za pośrednictwem strony iCloud?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.