Drukuj do pdf za pomocą Adobe Reader


13

Wypełniam formularz PDF, który nie działa z programem Preview, więc muszę używać programu Adobe Reader (ugh). Po wypełnieniu formularza chcę wydrukować go do formatu PDF, aby został sfinalizowany.

Niestety, Adobe wyłącza drukowanie z komputera Mac do formatu PDF i mówi mi, że zamiast tego muszę zapisać jako PDF, ale jeśli zapiszę jako PDF, inne osoby nadal mogą go edytować. Moje obecne irytujące rozwiązanie to wydrukowanie go na papierze, a następnie zeskanowanie.

Czy ktoś zna sposób na obejście wyłączenia przez Adobe funkcji drukowania z komputera Mac do formatu PDF?


@bike: Najnowsze z obu. OS X 10.6.7 i Reader 10.0.1.
gaefan

Czy możesz coś zrobić za pomocą przycisku PDF w programie Adobe Reader? Czasami możesz wysłać go pocztą lub wykonać jedną z innych opcji i tam wyodrębnić.
ConstantineK

Czy próbowałeś zablokować plik PDF hasłem? W ten sposób możesz go edytować, ale nikt inny nie może.
daviewales,

Odpowiedzi:


5

Adobe Reader 10.x robi wszystko, aby ukryć normalne opcje drukowania w systemie OS X, ale nadal można się do nich dostać, klikając przycisk Drukarka ... u dołu okna dialogowego Adobe Print i klikając ostrzeżenie zmienić rzeczy za plecami Adobe.

Nie mam formularza takiego jak wspomniany na czerwono, ale spróbuj ustawić wszystkie opcje drukowania w programie Adobe, aby Twój formularz wyglądał tak, jak chcesz (ze stemplami lub bez, adnotacji, karteczek i streszczeń itp.), A następnie pobierz w oknie dialogowym drukowania Apple, aby spróbować wydrukować do pliku PDF.

Jeśli Adobe nie przygotowuje pliku do druku, dopóki nie naciśniesz wydruku w oknie dialogowym Adobe - wówczas jedynym wyjściem jest jego udoskonalenie poprzez zdefiniowanie nowej drukarki wirtualnej. W ten sposób firma Adobe jest zmuszona wysłać dane do komputera Mac, który następnie umieści je w prostszym pliku PDF z wypełnionymi danymi.

Nie uciekłem się do tego, ale CUPS-PDF i ta wskazówka dotycząca pracy z zabezpieczeniami piaskownicy Snow Leoparda wydaje się obiecująca. Mam nadzieję, że nie musisz uciekać się do tego hackiego rozwiązania, aby zaoszczędzić papierowe odpady i czas.


3
Udało mi się przejść do normalnych opcji drukowania w systemie OS X od Adobe, ale po wybraniu drukowania do PDF Adobe ponownie pojawia się i nie pozwala ci tego zrobić. Arrggh. Wskazówka wirtualnej drukarki powinna działać, ale liczyłem na łatwiejsze rozwiązanie.
gaefan

To rozwiązanie nie działa (już). Jednak odpowiedź @ user65535 poniżej.
uvesten

Dzięki @uvesten Czy mówisz, że wersja Reader 10 uległa zmianie lub używasz wersji Reader nowszej niż kiedy odpowiedziałem na to w 2011 roku? Tak czy inaczej, nie widziałem drugiej odpowiedzi, więc teraz też ma ode mnie +1. : -)
bmike

8

Miałem ten sam problem i właśnie to zrobiłem po przeczytaniu tego pytania i odpowiedzi

 1. Zainstalowałem drukarkę sieciową localhost, wybrałem HP Laserjet Series PCL 4/5jako sterownik
 2. Wydrukuj dokument z Adobe Reader
 3. Otwórz Terminal.appi wpisz następujące informacje:

  sudo -s
  cd /private/var/spool/cups
  ls -lh
  Total 1048 
  -rw------- 1 root _lp 1.6K Jan 18 16:24 c00001 
  -rw------- 1 root _lp 1.7K Jan 18 16:40 c00002 
  Drwxrwx--- 10 root _lp 340B Jan 18 16:40 cache 
  -rw-r----- 1 root _lp 259K Jan 18 16:23 d00001-001 
  -rw-r----- 1 root _lp 254K Jan 18 16:39 d00002-001 
  Drwxrwx--T 3 root _lp 102B Jan 18 16:39 tmp
  

Patrząc na znacznik czasu i rozmiar, łatwo to zobaczyć d00001-001i d00002-001są to pliki postscriptowe, które właśnie wydrukowałem z Adobe Reader.

 1. pstopdf d00002-001

I masz d00002-001.pdfplik, zmień właściciela tego pliku, a następnie przenieś ten plik na pulpit (zastąp nazwę użytkownika rzeczywistą nazwą użytkownika)

 1. chgrp username d00002-001.pdf

 2. mv d00002-001.pdf ~username/Desktop

I masz to, bez konieczności instalowania pkg lub sterowników stron trzecich. Możesz ręcznie usunąć dokumenty z kolejki wydruku.

właśnie przetestowane na osx 10.11.1 el capitan


W systemach macOS Sierra i Adobe Reader DC 2017 okazało się, że zbiór buforowy jest już plikiem PDF! Dodałem rozszerzenie PDF i wyjąłem je z kolejki.
Owocowy Geek

Fantastyczny! Dzięki. To powinna być zaakceptowana odpowiedź.
jrc

Doskonały! Działa doskonale na mojejve 10.14.3. Zauważ, że nie potrzebujesz kroku pstopdf, możesz po prostu dodać .psrozszerzenie i otworzyć dokument Preview, co spowoduje automatyczną konwersję pliku .pdf.
uvesten

Cudownie, dzięki! Działa z Mac OS 10.12.6, mam plik PostScript. Szalony, gdy Adobe bardzo stara się zapobiec eksportowaniu do spłaszczonego pliku PDF ...
Ant

Właśnie wydrukowałem na swojej zwykłej drukarce i natychmiast wstrzymałem pracę, więc mogłem pominąć krok 1
Adriel Jr

4

Alternatywnie, jeśli nie możesz uruchomić czytnika, proces drukowania i skanowania dokumentu wydaje się pracochłonny, czy pomyślałeś tylko o zrzucie ekranu dokumentu? Powinno to być dokładnie takie samo cyfrowo, a nawet można go otworzyć w podglądzie i „Drukuj do PDF”, jak chcesz. Nie byłoby to również edytowalne w sposób, który powiedziałeś.


Dzięki za sugestię, ale to nie zadziała. Adobe podświetla pola formularza na czerwono, aby wyglądały inaczej. Myślę też, że rozdzielczość byłaby zbyt niska.
gaefan

Czy możesz zapisać go w innym formacie pośrednim?
ConstantineK

Mam opcję zapisania w formacie PDF (edytowalnym) i txt.
gaefan

2
Czy po zapisaniu jako edytowalny plik PDF w / txt można otworzyć tę wersję podglądu w celu wydrukowania jako plik PDF?
bg2011,

to właśnie skończyłem. Obecna wersja czytnika ma opcję wyłączenia podświetlania, więc wygląda podobnie do tego, co otrzymujesz, drukując do pdf za pomocą PDFWriter.
ivotron

4

Nie jestem pewien, czy to zadziała dla wszystkich plików PDF, ale miałem ten sam problem podczas drukowania dzisiaj. Poszukałem kilku rozwiązań i wszystko wydaje się zbyt skomplikowane. Rozwiązania są pobierane z tego programu do zapisu plików PDF lub zaktualizuj wersję Adobe ... ext ....

Poszedłem do pliku PDF i kliknąłem wydruk, kiedy pojawiło się okno drukowania, przeszedłem do zaawansowanych ustawień drukarki, miał dwie opcje zaznaczenia lub usunięcia zaznaczenia. Zaznaczam opcję „wydrukuj plik jako obraz” i wydrukowałem. Uruchomienie drukarki zajęło trochę czasu, ale działałem, wszystko wyszło we właściwej rozdzielczości i żadne z pól kolorów / tekstu nie zostało zmienione.

Jestem pewien, że to nie rozwiąże problemu wszystkich, ale mam nadzieję, że da ci jeszcze jedną możliwość wypróbowania!


Tak, to nie działało dla mnie. Właśnie wydrukowano na drukarce papierowej.
jonnybot

4

Skończyło się na programie PDF Writer . Działa idealnie, emulując drukarkę.

Musisz najpierw dodać PDF Writer jako nową drukarkę z podglądem.


Nie działało dla mnie w systemie OS X El Capitan ... Utworzony plik PDF był pusty i program Preview nie mógł go otworzyć.
Josh Brown

2

Odkryłem, że najłatwiejszym rozwiązaniem było wzięcie jednej z moich istniejących drukarek (Brother HL-2270DW) i zatrzymanie jej (z drukarek i skanerów ... Otwórz kolejkę drukowania). Następnie wydrukuj na tej drukarce z programu Adobe Reader, ale ponieważ jest on wstrzymany, nie będzie jeszcze drukowany, a jedynie w kolejce. Po wykonaniu tej czynności możesz wykonać podobne kroki jak powyżej user65535 i pobrać surowe pliki drukarek z / var / spool / cups. Pliki noszą nazwę d * i mogą być w formacie PDF lub PS. Jeśli są w formacie PDF, możesz je otworzyć bezpośrednio w podglądzie. Jeśli są to PS, Preview wyświetli je w pliku PDF, a następnie wyświetli - możesz zapisać ten plik PDF.

Dzięki tym krokom udało mi się wypełnić formularz w programie Acrobat Reader, a następnie utworzyć plik PDF, który drukuje się poprawnie na komputerze Mac. Nie musiałem instalować żadnego dodatkowego oprogramowania innej firmy. Jeśli nadal występują problemy, użycie polecenia „Drukuj do obrazu” w programie Adobe Acrobat zmusi go do rasteryzacji wydruku.


1

Właśnie spotkałem ten sam problem w styczniu 2015 r., Używając OS X Yosemite (10.10.2) i Adobe Reader XI (11.0.10). Moje doświadczenie potwierdziło to, co powiedział bmike w przyjętej odpowiedzi:

Jeśli Adobe nie przygotowuje pliku do druku, dopóki nie naciśniesz przycisku Drukuj w oknie dialogowym Adobe - wówczas jedynym wyjściem jest jego udoskonalenie poprzez zdefiniowanie nowej drukarki wirtualnej. ”

Zainstalowałem PDFwriter i działało to jak urok. Bardzo łatwy w instalacji; nadal działa doskonale w OS X Yosemite, mimo że ostatnie wydanie miało miejsce w 2011 roku.


0

Natknąłem się na to pytanie, ponieważ w kwietniu 2012 r. Miałem ten sam problem z Mac OS X Lion

Znalazłem inne rozwiązanie, które polegało na użyciu Print to VipRiser

http://hints.macworld.com/article.php?story=201009220739460

Mam nadzieję, że pomoże to innym użytkownikom.


1
Po zaktualizowaniu mojego Mac OS X do 10.7.4 VipRiser już nie działa
Kim Stacks

Przekonałem się, że VipRiser działa, ale tylko w przypadku plików PDF, które i tak mogłem otworzyć w Podglądzie, co w pewnym sensie nie udaje się.
dziwne cechy

0

OK, po prostu wrzucam na stos kolejne strasznie zawiłe rozwiązanie. Przekonałem się, że usługa Amazon Send to Kindle dla komputerów Mac działa w celu konwersji tych plików PDF. Zdarzyło mi się, że już go zainstalowałem (więc lepiej jest zainstalować trzy dodatkowe niestabilne sterowniki drukarki PDF, które mogą, ale nie muszą działać w moim przypadku), i działało dobrze. Trudność polegała na tym, że uzyskanie samodzielnego pliku PDF było niepotrzebnie skomplikowane. Nie możesz pobrać pliku PDF ze strony Kindle „Zarządzaj treścią” na Amazon (AFAICT), więc musisz wysłać go na urządzenie innej firmy.

Dokumenty PDF, w tym dokumenty z wirtualnej drukarki „Send to Kindle”, można wysyłać do fizycznego Kindle lub aplikacji Kindle na urządzenie z iOS, ale nie w niewytłumaczalny sposób na komputerową aplikację Kindle, a nawet prawdopodobnie nie na urządzenie z Androidem (! ). Musiałem więc wysłać na mój iPhone. Gdy jest już na urządzeniu z systemem iOS (a może sprzętowym Kindle, nie jestem pewien), możesz pobrać dokument, a następnie użyć linku „Udostępnij”, aby wysłać go e-mailem. Prosty!

Zasadniczo zastosowałem następujące kroki:

 1. Wydrukuj na drukarce „Send to Kindle”
 2. Upewnij się, że wybrano opcję „Archiwizuj dokument w mojej bibliotece Kindle”
 3. Przejdź do strony „Zarządzaj treścią” w Amazon i poczekaj, aż nowy dokument pojawi się na liście „Dokumenty”
 4. Dostarcz dokument na przydatne urządzenie z systemem iOS
 5. Otwórz urządzenie iOS i kliknij link udostępniania
 6. Wyślij to do siebie

(Być może możesz wysłać bezpośrednio na urządzenie z iOS Send to Kindle.appi uniknąć kroku 3 - nie mogłem tego uruchomić, ale nie wiem, czy to było znaczące)


Dlaczego ktokolwiek miałby chcieć drukować do pdf (zapisać jako pdf) dokument, który jest już PDF (w Adobe)
Ruskes

Niektóre pliki PDF (zwłaszcza formularze) można otwierać w Adobe, ale nie w innych czytnikach PDF (takich jak Preview.app lub czytniki PDF na iOS). Ale w większości przypadków masz rację - jest to dość bezużyteczne, dlatego Adobe dołożył wszelkich starań, aby wyłączyć standardową funkcję „Drukuj do PDF”, której możesz używać w każdej innej aplikacji OS X (w tym powinienem Uwaga: jeśli masz plik PDF otwarty w wersji zapoznawczej, więc Apple nie odczuwało potrzeby ochrony nas przed nami w ten sam sposób). Mniej charytatywnie, może to być sposób na zmuszenie wszystkich do korzystania z ich oprogramowania.
dziwne cechy

0

Wypróbuj open source „wirtualną drukarkę PDF” RWTS PDFwriter firmy Rod Yager. Został stworzony dla systemu OS X 10.11 El Capitan, więc nie martw się o piaskownicę / zabezpieczenia.

Po łatwej instalacji otrzymasz nową „drukarkę” o nazwie PDFwriter, która działa jak urok programu Adobe Acrobat Reader. „Wydrukowane” pliki PDF zawsze kończą się w folderze „Shared”; sprawdź /Users/Shared/PDFwriteri podfolder nazwany na cześć użytkownika.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.