Konfiguracja poczty e-mail iPhone'a


1

Mam dwa konta e-mail, A i B. Na laptopie mam przekazywanie z B do A i mogę sprawdzić odpowiedzi z obu adresów e-mail, gdy sprawdzam A. Dodałem oba konta również do iPhone'a. Aby jednak móc odpowiadać z obu adresów, iPhone regularnie sprawdza wiadomości z obu kont, co powoduje duplikaty z powodu przesyłania dalej.

Czy istnieje sposób dodania B jako adresu zwrotnego do iPhone'a bez pobierania poczty z B?


Czy serwer pocztowy POP / IMAP / Wymieniać się / iCloud ? Dla niektórych istnieje ograniczona nadzieja na wysłanie z aliasu - od innych trzeba będzie jailbreakować iOS (jeśli jest to możliwe w Mail.app) lub użyć innej aplikacji wysyłającej. System iOS 7 pozwala teraz na wyświetlanie kilku wiadomości e-mail w ramach informacji o koncie IMAP - więc zależy to w dużej mierze od dostawcy.
bmike

Odpowiedzi:


1

Hm, przejdę bezpośrednio do ustawień przekazywania wiadomości e-mail w B i ustawię wszystkie przekazane e-maile na pobrane do określonego zachowania - tj. Usuń wiadomość e-mail lub zarchiwizuj wiadomość e-mail lub umieść ją w określonym folderze po przesłaniu wiadomości .

To jedyny sposób, w jaki mógłbym pomyśleć o tym, aby Twój iPhone nie odbierał wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej poczty elektronicznej B.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.