iPhone 5s wolno na Wi-Fi


2

Mam iPhone'a 5s, który został kupiony kilka miesięcy temu. Z jakiegoś powodu w moim domu Wi-Fi działa dość wolno - zauważalnie wolniej niż prędkość 4 g / LTE - i tak było od samego początku. Inne urządzenia (Macbook, iPhone 4) nie mają tego problemu, jeśli są używane z tej samej lokalizacji. Ponadto telefon wydaje się działać dobrze w innych sieciach Wi-Fi. Czy są jakieś sposoby na rozwiązanie tego problemu?


Tak, są. Przydałoby się jednak więcej informacji: Jak sprawdzasz prędkość sieci na telefonie iPhone? Jaka jest prędkość twojego łącza ISP / Uplink? Jaką specyfikacją jest twój router 802.11? Jakiej prędkości doświadczasz? na iPhonie i Macbooku? Czy widzisz, jaki rodzaj połączenia Twój telefon negocjuje z routerem? Prawdopodobnie będzie on dostępny na jednym z ekranów administratora na routerze. Jeśli połączenie nie jest w standardzie 802.11n, jest to najbardziej prawdopodobny problem.
MrWonderful

Odpowiedzi:


1

Możesz postępować zgodnie ze wskazówkami Apple dotyczącymi rozwiązywania problemów z generowaniem problemów z Wi-Fi .

Ponadto spróbuj zresetować ustawienia sieciowe iPhone'a, przechodząc do opcji Ustawienia> Ogólne> Resetuj> Zresetuj ustawienia sieciowe, a następnie ponownie uruchom iPhone'a i ponownie połącz się z siecią Wi-Fi.


Dzięki za link do rozwiązywania problemów. Wydawało się, że zadziałało ponowne uruchomienie telefonu, uderzenie zapomnij o sieci na ekranie informacyjnym Wi-Fi. Musisz tam trafić, żeby się tam dostać. Następnie podłącz ponownie i ponownie wprowadź hasło sieciowe. To się udało.

0

Poszedłem do Wi-Fi i zapomniałem sieci, z którą byłem połączony. Uruchomiłem ponownie iPhone'a 5s i po ponownym uruchomieniu znalazłem sieć bezprzewodową. Ponownie wprowadziłem hasło i dołączyłem.


0

Absolutnie .... tak łatwo i podążyłem za dżentelmenem na "You tube" .. przejdź do ustawień, ogólnych i idź do resetowania, a następnie zresetuj sieć .. Następnie wszystko, co musisz zrobić, to podać hasło do Wi-Fi. Jak rozumiem, problem dotyczy ostatniej aktualizacji. Powodzenia


-2

Odkryłem, że naprawdę pomaga mi aplikacja o nazwie Battery Doctor i jest ona oczywiście bezpłatna, działa tak dobrze, gdy usuwam niepotrzebne pliki, iPhone natychmiast zaczyna działać szybko

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.