Jak odtwarzać wideo YouTube w tle na iPadzie?


20

Lubię „słuchać” wideo YouTube w tle podczas surfowania na pulpicie. Nie mogę tego jednak zrobić na iPadzie, ponieważ gdy tylko przełączę się z wideo YouTube na przeglądarkę, wideo zatrzymuje się. Czy istnieje na to rozwiązanie w postaci aplikacji lub strony internetowej?


Żadna z poniższych odpowiedzi nie działa w systemie iOS 10 lub nowszym.
Stevoisiak

Odpowiedzi:


19

Spróbuj wykonać następujące czynności:

1: Uruchom wideo z YouTube podczas Safari.

2: Naciśnij raz klawisz Home. Wyjdziesz z Safari i odtwarzanie się zatrzyma.

3: Naciśnij dwukrotnie przycisk Home, aby wyświetlić przełącznik aplikacji. Przesuń w prawo, aby wyświetlić elementy sterowania dźwiękiem w tle. Ikona po prawej stronie pokazuje program, którego ostatnio używałeś z dźwiękiem w tle: Safari.

4: Naciśnij Odtwórz. Youtube audio wznowi odtwarzanie.


1
Cały czas używam tego na swoim iPhonie, nie rozumiem, dlaczego nie działa na iPadzie.
Josh Hunt

Wow, nigdy nie myślałem o sprawdzeniu kontroli dźwięku. Zakładałem, że to nie zadziała z filmami.
styfle

To nie działa już od iOS 10.
Stevoisiak

2

Odtwórz wideo na youtube. Naciśnij przycisk Home, aby wyjść, zablokować ekran, ponownie nacisnąć przycisk Home 2 razy, bieżący utwór zostanie wyświetlony na górze ekranu z przyciskiem odtwarzania pod nim. dotknij tego i voila. (współpracuje z iOS 5)


Witamy, aby zapytać inaczej! Odpowiadając na pytania, upewnij się, że nie ma już akceptowanej odpowiedzi z tym samym rozwiązaniem, co masz.
Timothy Mueller-Harder

Dotyczy to bezpośrednio aplikacji YouTube - nie trzeba uruchamiać Safari. Niezłe znalezisko.
iolsmit,

1

Wygląda na to, że Google wyłapuje i zabija wszystkie aplikacje za pomocą zagrożeń i zmian warunków interfejsu API, aby uniemożliwić napisanie takiej aplikacji. Ruda niż safari może zrobić dla YouTube.

Jestem i byłem zadowolonym użytkownikiem protube i mam głęboki szacunek dla tego, jak autor próbował nie odbierać funkcji użytkownikom, którzy wcześniej płacili za aplikację.

Nie używam też aplikacji Google, ale może to być jedyne rozwiązanie dla osób, które będą się rozwijać.


0
  • Odtwórz film na youtube
  • Naciśnij przycisk home -> zatrzymanie wideo / audio
  • Naciśnij dwukrotnie przycisk Początek, aby wyświetlić pasek zadań
  • Przesuń w prawo, aby wyświetlić elementy sterujące muzyką
  • Kliknij przycisk odtwarzania i ciesz się muzyką ... :)

-3

Jednym z prostych rozwiązań, z których korzystam, jest po prostu konwersja i pobranie wideo na mp3. Następnie możesz go zapisać i odtworzyć w dowolnym momencie. Istnieje świetne nowe narzędzie, które pozwoli Ci konwertować i pobierać filmy z YouTube bezpośrednio z przeglądarki. Jest to bezpłatne, chociaż musisz utworzyć konto i zalogować się, aby z niego korzystać. Dowiedz się więcej na moim blogu ...


3
Witamy, aby zapytać inaczej! Czy mógłbyś streścić lub wyciągnąć treść artykułu, do którego link podałeś w odpowiedzi? Chodzi o to, aby odpowiedź była samodzielna. Więcej informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach. Dzięki.
Nathan Greenstein,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.