Czy istnieje sposób na płynne wyłączenie Kapsuły Czasu AirPort?


9

Nie ma oczywistego sposobu na wyłączenie Kapsuły Czasu AirPort w pełen wdzięku sposób. Oczywiście zwykle nie włącza się i nie wyłącza urządzenia regularnie, ale jestem zaskoczony, że nie ma sposobu, aby to zrobić, biorąc pod uwagę, że urządzenie ma element pamięci, który może zostać uszkodzony przez nagłe wyłączenie.

Czy istnieje sposób, by z wdziękiem wyłączyć kapsułę AirPort Time?

Odpowiedzi:


11

Według Apple (z podręcznika Time Capsule )

Bezpieczne korzystanie z urządzenia Time Capsule AirPort

  • Jedynym sposobem całkowitego odcięcia zasilania urządzenia AirPort Time Capsule jest odłączenie go od źródła zasilania.

Jeśli chcesz wyjść poza to, możesz być pewien, że wszyscy użytkownicy wylogowali się i nie wykonali kopii zapasowej za pomocą narzędzia Airport Utility, ale nie jest to konieczne ...


Jeśli urządzenie wydaje się być zamontowane, dobrym pomysłem jest potwierdzenie, że kopia zapasowa Time Machine nie jest w toku, a następnie „wysunięcie” urządzenia.
Vzzdak

3

W moim AirPort Extreme używam Airport Utility, aby ponownie uruchomić lotnisko, uważaj na światła z przodu, w fazie wyłączania świateł wyciągam wtyczkę, tylko nieco bardziej wdzięcznie.


Skąd wiesz, że jest bardziej wdzięczny? W rzeczywistości ryzykujesz zabicie mocy w trakcie krytycznej części procesu rozruchu ...
Rho Phi
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.