Porady dotyczące minimalizacji wykorzystania pamięci w iPodzie Touch 2G z systemem iOS 4.2.1


1

Od czasu aktualizacji z iOS 4.0 do iOS 4.2.1 mój iPod Touch zużywa mniej pamięci, ale nadal chciałby usłyszeć więcej porad na temat zmniejszenia wycieku pamięci w moim urządzeniu?

Zwykle korzystam z darmowych aplikacji pamięciowych, aby zwolnić trochę pamięci, to jedyna rzecz, którą znam.

Uwaga, mój system iOS nie ma funkcji wielozadaniowości.

Odpowiedzi:


2

Darmowe aplikacje do pamięci są zdzierstwem i naprawdę nie przyspieszają działania iPoda. Spróbuj ponownie uruchomić urządzenie 2 razy z rzędu. I wyłącz wszystkie powiadomienia, które masz. Wyłącz Bluetooth. A jeśli nie korzystasz z WiFi, wyłącz go.


1
Chociaż jest to zwięzła odpowiedź, jest na miejscu. Nie możesz zamienić swojego iPoda 2G w iPhone 4S. iOS jest wymagający, a Twój system się starzeje. Dodatkowo, wolna pamięć nie jest tym, czego szukasz, ale więcej użyteczna pamięć. iOS dobrze zarządza pamięcią, alokując w razie potrzeby. Poza obracaniem funkcji w celu zmniejszenia opodatkowania systemu iOS, nie możesz zrobić nic innego. Wszystkie inne „sztuczki” to tylko snakeoil
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.