Dlaczego mój język klawiatury przełącza się na pola hasła do witryny?


14

Używając komputera Mac z Mavericks, mam konfigurację klawiatury w języku hebrajskim. Następnie, gdy kliknę pole hasła, przełącza je z powrotem na angielski, a hebrajski jest wyłączony.

Widziałem, że inne pytanie mówi o usunięciu klawiatur, ale muszę zachować aktywne metody wprowadzania w języku hebrajskim i amerykańskim. Nie używam rtęci i zastanawiam się, czy coś innego może spowodować ten problem na Mavericks?


Czy to jest niezależne od twojej przeglądarki? Zauważyłem, że Mavericks automatycznie zmienia układ klawiatury na ustawienia regionalne systemu podczas wprowadzania haseł w oknie logowania użytkownika. Być może to samo dzieje się teraz w Safari ...
codingFriend1

Obserwuję to samo zachowanie podczas używania chrome. Nie zdarzyło się to jednak w Safari ani Firefox (te same ustawienia i ta sama strona internetowa).
dh82

Znalazłem poprawkę przedstawioną w tym powiązanym pytaniu.
dh82

Odpowiedzi:


1

Po drobnych testach myślę, że to dlatego, że ta opcja jest włączona w Preferencjach systemowych > Klawiatura > Źródła wejściowe :

Automatycznie przełącz się na źródło wejściowe dokumentu

Jest domyślnie zaznaczone, a ponieważ cbs.com jest w języku angielskim, OS X automatycznie zmieni źródło wejściowe na angielski (jeśli nie masz angielskiego lub w jakim języku strona jest włączona, wygląda na to, że po prostu wybierze domyślne źródło wejściowe - tj. to na górze listy w Źródłach wejściowych ).

Testowałem z włączonym hebrajskim i duńskim, a podczas ustawiania ostrości w polu tekstowym OS X zmieniłem układ klawiatury na duński z włączonym automatycznym przełączaniem i nie wyłączyłem go.

Przynajmniej w moim przypadku przełączanie nie ograniczało się konkretnie do pól haseł (co ma sens). Zachowanie jest takie samo w Chrome i Safari.


2
Niestety nie rozwiązuje to mojego problemu (macOS 10.14 Mojave). Ostatnia wersja działała dobrze, a także inne programy działają z innymi układami.
gr4nt3d,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.