Przesyłaj aplikację Dropbox w tle, bez konieczności otwierania co 10 minut


16

Czy istnieje jakiś sposób obejścia problemu, aby Dropbox na iPhonie iOS działał tak samo jak na Androidzie?

Instalacja Dropbox na iPhonie wymaga ręcznego uruchomienia procesu przesyłania zamiast uruchamiania go w tle. Dropbox działa tylko przez około 10 minut przy każdym otwarciu aplikacji lub zmianie lokalizacji. Jeśli rzadko zmieniasz lokalizację, równie dobrze może to być tylko ręczne przesyłanie. W mojej sytuacji rzadko zmieniam lokalizację na kilka dni, a nawet tydzień lub dwa na raz. Mogę zrobić nawet trzydzieści zdjęć, ale przesyłanie rozpocznie się dopiero po otwarciu aplikacji i będą przesyłane tylko przez 10 minut.

Co więcej, wydaje się, że zawiesza się bez żadnego powodu na co dziesiątym zdjęciu (co może być innym problemem, ale proszę rozwiązać ten problem, jeśli masz pomysły). Ostateczny wynik jest znacznie bardziej irytujący niż jest tego wart.

Na Androidzie zainstalowałem Dropbox, skonfigurowałem go, a potem nigdy nie otworzyłem go przez prawie rok i działał bezbłędnie.

Jak sprawić, by Dropbox w wersji na iOS działał tak jak na Androidzie?

Odpowiedzi:


13

Nie możesz Istnieją ograniczenia związane z wielozadaniowością w systemie iOS, które uniemożliwiają uruchamianie takich aplikacji przez cały czas. Być może uda ci się to obejść poprzez jailbreaking.

Ponadto aplikacje nie mogą tego obejść w App Store z powodu takich wskazówek, jak:

2.5 Aplikacje korzystające z niepublicznych interfejsów API zostaną odrzucone

Źródło: https://developer.apple.com/appstore/resources/approval/guidelines.html


Tak jak się obawiałem ... Ktoś na forum, które czytałem, wspomniał coś o prowadzeniu jako usługa. Myślę jednak, że to było hipotetyczne.
68964,

Czy to prawda, tylko jeśli telefon korzysta z sieci komórkowej? Jeśli jest na Wi-Fi, czy przesyła się po każdym zrobionym zdjęciu? Pytam, gdy korzystam z telefonu zarówno w celach osobistych, jak i biznesowych. Może zrobię osobiste zdjęcie i pokaże klientowi, któremu muszę pokazać wykres. Idealnie, jeśli na Wi-Fi (którym zawsze jestem) mógłbym zrobić zdjęcie osobiste, poczekać 10 sekund i usunąć, jeśli z mojego telefonu, wiedząc, że będzie później w chmurze DropBox.
TopSch

Nie, zachowanie w sieci Wi-Fi jest takie samo, jak opisano tutaj.
octern

5
Ostatnio moja żona musiała zsynchronizować ponad 5000 zdjęć ze swojego topowego iPhone'a Dropbox. Pomogło jej wyłączyć Auto-Lock (ustawić na „Nigdy”), uruchomić Dropbox, utrzymać go na pierwszym planie i podłączyć iPhone'a do zewnętrznego źródła zasilania. Więc zostaw to w spokoju. Po dwóch nocach wszystkie zdjęcia zostały zsynchronizowane. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale przynajmniej nie trzeba ponownie otwierać Dropbox co dziesięć minut.
Uwe Keim,

3

Jailbreak telefonu, a następnie pobierz „Menedżera w tle”, a pominie Apple zawsze zabijając DropBox w tle co 10 minut. To świetnie, ponieważ teraz DropBox będzie przesyłać w tle lub w nocy, gdy śpię, gdy iPhone jest podłączony!


To prawda, że ​​to może pomóc. Szkoda, że ​​muszę podjąć tak ekstremalne środki, aby uzyskać coś tak prostego.
68964

Niestety nie jest już w fazie rozwoju i nie będzie można go zainstalować na iOS 8
fregante

3

Oczywiście, Android i iOS to dwa bardzo różne systemy operacyjne, z różnymi sposobami robienia rzeczy. Apple nie zezwala, aby aplikacje działały w tle na zawsze. Pomaga to zmniejszyć zużycie baterii urządzenia. To powiedziawszy, „Odświeżanie aplikacji w tle” istnieje już od jakiegoś czasu. Twórcy aplikacji muszą dodać tę możliwość do swoich aplikacji. Nie odbywa się to automatycznie.


0

„Przesyłanie w tle”, mimo że istnieje już od jakiegoś czasu, jak powiedział PO, jest tymczasowe; oznacza to, że należy od czasu do czasu otwierać aplikację, a po 10 minutach aplikacja jest nadal zamknięta. Jedyne rzeczywiste przesyłanie w tle ma miejsce, gdy telefon wykryje zmianę lokalizacji. W każdym razie teraz przynajmniej wiem, dlaczego muszę ręcznie otworzyć aplikację, aby przesłać zdjęcia.


0

W ustawieniach o nazwie „Przesyłanie z aparatu” pojawiła się nowa funkcja. Jest to w zasadzie automatyczna synchronizacja utworzonych zdjęć z Dropbox.

Jeśli włączysz tę opcję, pojawi się także dodatkowe okno wyskakujące: „Przesyłanie w tle”, jednak, o ile wiem, działa tylko w przypadku przesyłania wykonanego za pomocą funkcji „Przesyłanie z aparatu”.

Linki do dokumentów Dropbox:
Co to jest przesyłanie w tle?
Jak włączyć lub wyłączyć przesyłanie z aparatu?


Ta funkcja nie jest ani nowa, ani nie rozwiązuje problemu. W pytaniu wspominam, że przesyła je tylko w przypadku zmiany lokalizacji. Tak działa funkcja „przesyłania w tle”. Jest to sztuczny proces w tle. Jest on uruchamiany przez zmianę lokalizacji, a nie przez zrobienie zdjęcia, i zostanie przesłany tylko przez około 10 minut. Jeśli więc siedzisz w domu przez pięć dni i zrobiłeś 50 zdjęć i 5 filmów, 10 minut jest mało prawdopodobne, aby je wszystkie załadować.
68964

1
Jednak w Androidzie proces przesyłania w tle jest prawdziwym procesem w tle i jest przesyłany natychmiast po zrobieniu zdjęcia, zakładając, że masz połączenie z Internetem.
68964

-1

Dropbox na iPhone'a ma nową funkcję o nazwie „Przesyłanie w tle” i właśnie to robi. Sprawdź ikonę ustawień i włącz ją.


2
Przez pewien czas mieli „Przesyłanie w tle”. Problem polega na tym, że jest to fałszywy proces w tle. Przekazuje się tylko wtedy, gdy otworzysz aplikację lub zmienisz lokalizację. Jeśli nadal tak jest, to nie odpowiada na moje pytanie. W Androidzie Dropbox prześle w ciągu kilku sekund od zapisania zdjęcia, bez konieczności robienia czegokolwiek.
68964
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.