Jak mogę przesłać wszystkie zdjęcia z serii na iPhone'a?


10

Korzystam z automatycznego przesyłania Dropbox na iPhone'a. Ilekroć robię zdjęcie, zostaje ono przesłane.

Ale kiedy robię serię zdjęć na iPhonie 5s, tylko jedno z nich jest przesyłane. Muszę wejść i dotknąć Wybierz ulubione i zaznaczyć każde z nich. Jak mogę to zmienić, aby oznaczyć wszystkie zdjęcia w serii jako Ulubione lub poprosić Dropbox, aby przesłał je wszystkie?

Uważam, że komputer z dużym ekranem lepiej nadaje się do porównywania zdjęć i wybierania jednego.


Czy funkcja PhotoStream firmy Apple nie działa w celu niezawodnego przesyłania wszystkich zdjęć seryjnych do komputera?
bmike

Dzięki, ale nie korzystam z usług iCloud, kiedy mogę tego uniknąć z powodu blokady Apple. Czy iOS nie pozwala aplikacjom na dostęp do wszystkich zdjęć w serii? Czy też informuje ich tylko o ulubionych zdjęciach?
Vaddadi Kartick

Ustawienia> Zdjęcia i filmy> Włącz przesyłanie zdjęć seryjnych. Importuje przez iPhoto na Mac. Nie wiem o PC. Zaktualizuję iTunes komputera i zobaczę. Następnie dodaj do Dropbox stamtąd. Dodatkowy krok, ale co zrobisz? Zobaczę, czy wkrótce uda mi się wymyślić bardziej bezpośredni sposób.

Dzięki, ale synchronizacja z komputerem Mac nie jest rozwiązaniem, o które prosiłem, ani nie mam iPhoto na moim Macu.
Vaddadi Kartick

Sprawdź, czy Google Plus może wykonać kopię zapasową zdjęcia seryjnego. Jeśli to możliwe, powiedz Dropbox o ich brakującej funkcji, którą ma G +.
geoO

Odpowiedzi:


3

Na razie jedynym sposobem na przesłanie wszystkich zdjęć seryjnych do Dropbox natywnie jest podłączenie iPhone'a do komputera za pomocą kabla i umożliwienie synchronizacji z Dropbox Camera Upload. Tam przesyła wszystkie zdjęcia, a nie tylko pojedynczy obraz, jak podczas synchronizacji bezprzewodowej.

Ja również walczyłem z rozwiązaniem tego problemu i modlę się, aby w przyszłości został rozwiązany ...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.