Czy przenieść zawartość z jednego identyfikatora Apple ID na inny?


8

Moja córka używała mojego Apple ID z iPadem mini. Chcę, żeby używała własnego identyfikatora Apple ID, gdy jest już wystarczająco duża. Jak możemy przenieść zawartość jej iPada mini (muzyka, zdjęcia, aplikacje), zwłaszcza aplikacje do gier Z ICH DANYMI na jej nowe konto? Nie chce zaczynać od zera we wszystkich swoich grach.

Odpowiedzi:


5

Nie możesz. Nie można udostępniać treści z jednego identyfikatora Apple ID na inny. Apple faktycznie zaleca wszystkim posiadanie własnego identyfikatora Apple ID.

Możesz załadować zawartość na urządzenie swojej córki, a ona może uzyskać do nich dostęp normalnie. Następnie możesz zalogować ją do własnego identyfikatora Apple ID, gdzie może zacząć robić zakupy na swoim koncie. Jedynym minusem jest to, że będzie musiała znać hasło Apple ID, ponieważ iOS poprosi o nie w rzadkich przypadkach (na przykład podczas przywracania urządzenia). Możliwe jest przechowywanie treści z wielu kont Apple na jednym urządzeniu, użytkownik będzie musiał jedynie wprowadzić hasło, jeśli system operacyjny będzie go kiedykolwiek potrzebował. To jedyne wykonalne rozwiązanie w twoim przypadku (inne niż rozpoczęcie od nowa). Pozwoli to przynajmniej uniknąć konieczności ponownego zakupu dowolnej treści.

To zawsze było bolesne miejsce dla klientów Apple, ponieważ w przeszłości byli bardzo stanowczy, ponieważ nigdy nie byli w stanie nawet zamknąć Apple ID, nie mówiąc już o udostępnianiu treści między nimi.

Możesz przeczytać więcej o Apple ID tutaj: http://support.apple.com/kb/HT5622?viewlocale=en_US&locale=en_US


1
Twoje komentarze były bardzo przydatne. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Apple nie zaleca używania tego samego identyfikatora Apple ID, nie sądzę, aby rodzice mieli wybór: muszą udostępnić swój identyfikator Apple ID swojemu dziecku, gdy dostanie urządzenie Apple i będzie musiało pobrać muzykę lub aplikacje, ponieważ dzieciom nie wolno konfigurować własnego identyfikatora Apple ID, jeśli mają mniej niż 13 lat.
Tartoche 30.01.2014

2
to jest możliwe, aby skopiować tylko dane, choć nie proste: apple.stackexchange.com/questions/91291/...
matowy Wilkie

1

Wraz z wydaniem iOS 8 możesz to zrobić.
Dodano nową funkcję o nazwie Family Sharing, która pozwala synchronizować zakupy z 1 identyfikatora Apple na inny. Możesz założyć rodzinę z córką, gdzie będzie mogła ponownie pobrać swoje gry.
Jeśli chce swoich danych (postęp ect.), Możesz użyć aplikacji takich jak iFunBox, aby wyodrębnić dane i przenieść je na inny iPhone.


0

Jeśli wszystkie płatne aplikacje powiązane z Twoim Apple ID są dla twojej córki, podaj jej swój Apple ID i utwórz kolejny Apple ID dla siebie. Nie martw się o swoje bezpłatne aplikacje, ponieważ możesz je ponownie kupić za darmo w nowym Apple ID.


0

w systemie iOS 8 możesz włączyć udostępnianie rodziny na swoim koncie i na jej koncie, a ona może pobierać swoje gry ze współdzielonych aplikacji.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.