Jak mogę uzyskać informację o dźwięku mikrofonu w słuchawkach?


15

Wczoraj kupiłem słuchawki z redukcją szumów i działa idealnie. Jedyny problem, jaki mam, to to, że kiedy sam mówię, nie słyszę poprawnie głosu. Zastanawiam się, czy można włączyć sprzężenie dźwiękowe mikrofonu na wyjściu audio, gdy słuchawki są podłączone? Mam MacBooka Pro z zainstalowanym systemem MacOS 10.6.

Odpowiedzi:


15

LineIn from Rogue Amoeba pozwala skierować dowolny dźwięk wejściowy do dowolnego wyjścia. Darmowe.


Użyłem tego do wszelkiego rodzaju niekrytycznych sytuacji, jednak jeśli będziesz monitorować siebie i opóźnienie między mówieniem a słyszeniem, że twój głos się rozprasza, będziesz chciał znaleźć rozwiązanie sprzętowe, które pozwala na mniejsze opóźnienie w monitorowaniu.
bmike

@bike „rozwiązanie sprzętowe”, czy masz jakieś wskazówki, co to może znaczyć? dzięki.
Yitz

Zacząłem używać LineIn. Jak dotąd jest w porządku; Uważam, że opóźnienie jest bardzo niewielkie i ledwo zauważalne. Zobaczymy, czy z czasem zacznie mnie to niepokoić.
Yitz

@yitz Rozwiązaniem sprzętowym może być coś w rodzaju Tascam iXZ, który pobiera wejście XLR z mikrofonu i ma gniazdo słuchawkowe, aby umożliwić słuchanie, zanim dźwięk dotrze do iPada / Maca. Nie będzie opóźnienia i możesz nagrywać rzeczy podczas słuchania.
bmike

LineIn nadal działa świetnie, ale został zastąpiony komercyjnym narzędziem. Nadal oferują bezpłatne pobranie oryginalnego LineIn na swojej starszej stronie rogueamoeba.com/legacy
Daniel Watrous,

4

Można użyć także GarageBand (zobacz tę odpowiedź ) po prostu utworzyć nowy projekt z głosem i ustawić monitora na . Nie musisz nagrywać, aby usłyszeć swój głos. wprowadź opis zdjęcia tutaj


1

Korzystam z Audacity do nagrywania nowych dźwięków, poza tym, że jestem darmowy, daje ci możliwość odtwarzania sprzętu lub oprogramowania.

Okno preferencji pokazujące ustawienia odtwarzania


Dzięki Nilloc, ale działa tylko wtedy, gdy nagrywam dźwięk w Audocity.
Hel

0

Wspomniany przez User5549 (powyżej). LineIn from Rogue Amoeba pozwala skierować dowolny dźwięk do dowolnego wyjścia - został zaktualizowany i teraz działa bez opóźnień w odtwarzaniu dźwięku! i jest darmowy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.