`LSOpenURLsWithRole () nie powiodło się z błędem -1712 dla pliku </ path / to / folder>` podczas próby otwarcia.


9

Nagle natrafiłem na ten błąd, gdy próbowałem open .otworzyć bieżący katalog w Finderze, polecenie, którego często używam:

ysim:~/Downloads$ open .
LSOpenURLsWithRole() failed with error -1712 for the file /Users/ysim/Downloads.

Trwał przez kilka minut i sam zniknął. Próbowałem google, ale jedyne dwa trafienia, które widziałem, dotyczyły ImageMagick i Automatora, z których żadnego nie korzystam. Czy ktoś wie, dlaczego tak się dzieje i jak temu zapobiec?


1
Od kiedy zaktualizowałem do Yosemite (OSX 10.10), zawsze otrzymuję to, otwierając jednocześnie więcej niż 6 adresów URL
Willem Hengeveld,

Odpowiedzi:


9

Ten błąd oznacza przekroczenie limitu czasu zdarzenia Apple.

error -1712 errAETimeout: the AppleEvent timed out 

Możesz albo otworzyć Monitor aktywności i sprawdzić, czy zauważysz Aplikację lub proces, który stwierdza Not respondinglub trafia option command escwtedy force quitdowolną nieodpowiadającą aplikację.

Możliwe, że aplikacja lub proces był już otwarty i za open .jego pomocą próbował uruchomić go z dowolnego powodu. Często jest to Automator lub AppleScript, który czeka na interakcję użytkownika i czas oczekiwania.


Zdarzyło mi się, gdy próbowałem otworzyć plik PowerPoint. Wcześniej opuściłem PowerPoint, ale nie całkiem, jakoś utknął. Po wymuszeniu wyjścia z programu PowerPoint open somefile.pptxponownie działał.
Laryx Decidua

2

Rozwiązaniem było dla mnie ponowne uruchomienie. To prawie tak, jakbym korzystał z systemu Windows 😜

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.