Etui na iPad dla małych dzieci, które ukrywa przycisk Home?


17

Mój 18-miesięczny syn uwielbia interakcję z moim iPadem. Badałem niektóre aplikacje, które moim zdaniem mogłyby mu się podobać, ale trudno mu się oprzeć przyciskowi głównemu urządzenia. (Być może dlatego, że jest to najbardziej oczywisty sposób interakcji z urządzeniem, który zawsze daje jakiś widoczny efekt). Naciska przycisk Home prawie kompulsywnie.

Czy są jakieś rozwiązania tego problemu?

Najlepiej byłoby kupić jakiś pokrowiec dla dzieci, który został specjalnie zaprojektowany, aby ukryć przycisk Home. Na rynku widziałem kilka skrzynek zabezpieczonych przed dziećmi, ale wszystkie wydają się mieć na celu ochronę urządzenia przed niszczącymi siłami dziecka lub ułatwienie chwytania urządzenia.

Żaden z nich nie wydaje się oferować rozwiązania przycisku home, i jest to niefortunne, ponieważ mogę sobie wyobrazić, że wchodzi w interakcje z czymś edukacyjnym bez tego rozproszenia.

Czy jest tam dostępna gotowa obudowa, którą przeoczyłem?

Jeśli nie, to czy ktoś ma jakieś przemyślenia na temat innych gotowych skrzynek, które można zmodyfikować / zhakować w celu ukrycia przycisku Home?2
Firma Apple właśnie ogłosiła w przemówieniu WWDC, że iOS 6 będzie miał funkcję, która pozwala wyłączyć przycisk Home w oprogramowaniu, gdy dziecko chce skupić się na konkretnej aplikacji.
pohl

Odpowiedzi:


8

W AddyCase stworzyliśmy skrzynkę, która służy temu celowi :

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Pozwól nam wiedzieć co myślisz!


Znakomity! Ale nie ma miłości do oryginalnego iPada?
Dave Nelson

Przepraszam, nie teraz. Jeśli mamy wystarczające zainteresowanie, na pewno to rozważymy!
Dustin,

8

Czy umieść iPada w etui do góry nogami?

Nie chodzi mi o to, że ekran skierowany jest w przeciwnym kierunku, ale o urządzenie obrócone o 180 stopni. na płaszczyźnie ekranu.

To powinno sprawić, że przycisk Home nie będzie dostępny, chociaż może również zasłaniać przyciski głośności, blokady obrotu i zasilania (co może być również pożądane).


Nie będzie działać w mojej obecnej obudowie - jest otwór na czujnik światła lub aparat (dla iPada 1. lub 2. generacji).
Timothy Mueller-Harder

8

Chociaż nie znalazłem przypadku, który to rozwiązał, widziałem kilka sztywnych przykrywek o nazwie „BubCaps” zaprojektowanych właśnie na ten problem. Twierdzą, że materiał jest zbyt sztywny, aby maluch mógł go aktywować, ale jest wystarczająco giętki, aby osoba dorosła mogła aktywować przycisk z pewną siłą.

Mam ochotę sparować BubCaps z bardzo poręcznym silikonowym etui .

Edycja: Co do cholery ... Zamówiłem sobie BubCaps i walizkę do wypróbowania. Tymczasem planuję zostawić nagrodę za inne pomysły.


7

Apple w końcu ogłosiło to jako funkcję w iOS 6, możesz wyłączyć przyciski sprzętowe, a nawet części ekranu!

„Byliśmy zaskoczeni, jak wiele dzieci z autyzmem korzysta z telefonów, ale w aplikacjach są elementy sterujące, których nie chcesz, by uderzały”. Możesz teraz wybrać części aplikacji do wyłączenia.

Pamiętaj, że iOS nie będzie działać na iPadzie 1, ale tylko na iPadzie 2 3 i nowszych.


5

Szczerze mówiąc, zostawiłbym przycisk home tak, jak jest. Zaczęliśmy naszego syna na jego iPadzie w wieku 18 miesięcy. Na początku był w domu, ale w końcu zorientował się, że prawdziwą frajdą było granie w puzzle, gry i filmy. Teraz, w wieku 2,5 lat, stał się dość biegły! :)


Zgodziłem się z tym kilka miesięcy temu, ale nasz syn (3) jest teraz tak biegły, że zaczął używać aplikacji, których wolałbym nie robić. YouTube nie jest dla niego idealny i martwię się, że usunie notatki lub dokumenty, których potrzebuję w innych aplikacjach. Więc teraz znowu chciałbym ochraniacz przycisku do domu!
Ash

4

Oto obudowa iPada, której szukasz. Ma składaną osłonę przycisku domowego, która chroni Twoje aplikacje i ustawienia, gdy dziecko bawi się iPadem. Można go zamówić w przedsprzedaży tutaj na kickstarter: http://kck.st/pxcAli


3

Przeczytałem wiele próśb o coś takiego, ale jeszcze ich nie widziałem. Sugeruję, że najczęściej słyszę, aby użyć klipsa do przykrycia, ale szczerze mówiąc, martwiłbym się (a) uszkodzeniem mojego dziecka, ponieważ klipsy mają zwykle ostre krawędzie i (b) uszkodzeniem mojego iPada, ponieważ wywierają duża presja.

Moją propozycją jest wybranie skrzynki, która albo dziurawi przycisk Home , taki jak ten lub ten , albo zakrywa przycisk Home miękkim materiałem, takim jak ten . Następnie wytnij kawałek płyty wiórowej (jak kartonowe podłoże papierowego notatnika) i wsuń go pod skrzynkę i nad przyciskiem domowym. Jeśli palce małego dziecka prawdopodobnie spróbują go podważyć, kawałek taśmy samoprzylepnej (z taśmą skierowaną do obudowy, a nie specjalnie powleczonego ekranu iPada) powinien utrzymywać go wystarczająco dobrze.

Osoba dorosła nadal mogłaby zdjąć skrzynkę wystarczająco daleko, aby w razie potrzeby nacisnąć przycisk, ale maluch prawdopodobnie byłby wystarczająco rozproszony przez to, co jest na ekranie, aby po kilku próbach zostawić go w spokoju.3

Obejmuje TLC iAdapter 2

Oto link do InclusiveTLC, firmy produkującej produkty dla dzieci o specjalnych potrzebach ... więc podczas gdy tego właśnie szukasz (obejmuje przycisk Home i oryginalnego iPada) ... jest naprawdę drogi (198 $) .

Obejmuje TLC iAdapter 2
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.