iTunes rozpoczyna odtwarzanie muzyki bez wyjaśnienia


10

Bez wyraźnego powodu iTunes rozpoczyna odtwarzanie muzyki na moim komputerze iMac z systemem OS X 10.9.

https://discussions.apple.com/thread/2119211?start=15&tstart=0

Muszę zamykać iTunes 10 razy na godzinę. Jak to naprawić?


Czy możesz podać nam trochę więcej informacji. Czy to zawsze ta sama piosenka? Czy jest coś, co robisz, co gwarantuje, że tak się stanie? Czy wydaje się, że dzieje się to w regularnych odstępach czasu, czy może nie trwa to dziesięć minut, a następnie dwa razy na dwa? Czy niedawno coś zainstalowałeś lub miałeś problem z iTunes?
Tony Williams

@TonyWilliams Nie zainstalowałem nic ostatnio. iTunes nie tylko się otworzy, jeśli pozostanie otwarty i wstrzymany, losowo się zatrzyma. Wątek opisuje wszystkie objawy, jest naprawdę denerwujący.
Harry

Dokładnie to samo dzieje się ze mną - kiedy głośnik Bluetooth się wyłącza, iTunes zaczyna odtwarzać (przez wbudowany głośnik). Wygląda na reakcję iTunes na zmianę głośników - domyślne wyjście dźwięku

Odpowiedzi:


9

Pierwszym krokiem byłoby wyłączenie odbiornika IR i BlueTooth.

Odbiornik podczerwieni można wyłączyć w System Preferences> Security & Privacy> General> Advanced. BlueTooth w System Preferences> BlueTooth.

Możesz także spróbować wyczyścić port słuchawek (delikatnie) wykałaczką i alkoholem i włożyć słuchawki.

Wszystko po to, aby upewnić się, że niektóre zewnętrzne wejścia sprzętowe nie powodują problemu.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, uruchom Activity Monitori zabij proces iTunes Helperi zobacz, co się stanie. Jeśli jest to coś w systemie, iTunes Helper uruchomi się ponownie, gdy wystąpi problem. Jeśli jest to problem z iTunes Helper, zabicie go powinno zatrzymać problem. Oczywiście iTunes Helper uruchomi się ponownie po ponownym uruchomieniu lub ręcznym uruchomieniu iTunes, ale przynajmniej uzyskasz więcej informacji.


Wyłączenie odbiornika podczerwieni zrobiło to za mnie. Moje koty i ja sprawiły, że Stinkfist Tool zaczęła się bawić, kiedy nadepnęły, a ja korzystałem z wielu pilotów Apple w naszym salonie. Spowodowało to pewne żenujące sytuacje. :)
kodod

4

Doświadczyłem tego samego problemu i byłem sfrustrowany bez końca.

Specjalnie dla mnie mam jambox, którego używam do połączeń konferencyjnych na moim iPhonie, a także do słuchania muzyki, wiadomości itp. Podczas gdy urządzenie jest sparowane zarówno z moim iPhonem, jak i moim Macbookiem, jambox z jakiegokolwiek powodu mówi mojemu MacBookowi aby zacząć od nowa i słuchać piosenki. Nie mówię Jamboxowi, żeby to robił, wciskając jakiekolwiek przyciski, po prostu robi to sam. W rezultacie jambox nie jest sparowany z moim Macbookiem. coś jest niestabilne i nie mam czasu, aby go ścigać, ale poprawka polega na ręcznym cofnięciu sparowania Jabot z obu urządzeń, to dla mnie.

Mam nadzieję, że pomoże to komuś innemu i pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i frustracji, próbując utrzymać urządzenie w parze z dwoma źródłami muzyki.


1

Mam komputer Mac podłączony do głośnika Bose Bluetooth. Po pewnym czasie nieużywania Bose automatycznie się wyłącza. Z jakiegoś powodu oznacza to, że iTunes rozpocznie odtwarzanie przez głośniki Mac. Nie wiem, jak temu zapobiec, ale tak właśnie się wydarzyło.


Znalazłem dokładnie ten sam problem: dyskusji.apple.com/thread/6555077?tstart=0, ale jak dotąd nie ma rozwiązania.
Juan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.