Alternatywy dla Powiadomień Google


9

Tak jak wiele osób, otrzymałem dzisiaj e-mail od Google, który mi to powiedział Powiadomienia Google Beta nie są już obsługiwane i przestanie działać 31 stycznia. To jest złe. (BTW, mam wersję 1.10.7, a nie wersję beta.) O czym oni mówią?)

Jakie są proste alternatywy dla Powiadomień Google?

Sprawdziłem Gmail Notifr i GmailStatus, ale tak naprawdę nie są to te same, co Powiadomienia Google. Czy są jakieś klony Google Notifier?

Szukam aplikacji paska menu, a nie dodatku do przeglądarki.

EDYT (10 marca): Wydaje się, że Google Notifier przestał działać dzisiaj. To smutne.


Zastanawiam się nad tym samym. Ale wydaje się, że prosty zgłaszający bez wchodzenia w tę całą działalność Mail.app jest niemożliwy.
Shuhao Cao

Powiadomienia Google wciąż działają ...
lhf

Czy jest możliwe, że możesz wysłać mi plik binarny w wersji 1.10.7? Dzięki.
Shuhao Cao


To 1.10.4. Ciekawe, czy 1.10.7 ma powiadomienie tylko z priorytetowej skrzynki pocztowej?
Shuhao Cao

Odpowiedzi:


2

Po prostu zainstalowano Mail Notifr - 2,99 USD na AppStore lub bezpłatnie, jeśli poprzednia wersja została pobrana tutaj: http://ashchan.com/projects/gmail-notifr

Przynajmniej wersja płatna wygląda ładnie, czysto, a pod względem funkcjonalności jest podobna do Powiadomień Google, mniej powiadomień Kalendarza. Częstotliwość sprawdzania poczty można ustawić w Preferencjach (Google to ukryta nieudokumentowana funkcja); wiele kont GMail są obsługiwane. Mam tylko nadzieję, że jest wystarczająco stabilny i wiarygodny. Zobaczymy.

Aktualizacja: jak na razie dobrze. Jedną z zalet tej aplikacji jest to, że gdy system budzi się ze snu, natychmiast sprawdza pocztę e-mail, podczas gdy w Powiadomieniach Google trzeba było poczekać kolejne 5 minut lub ręcznie wymusić sprawdzanie poczty.

Zaktualizuj 2 : jeszcze jedną rzeczą, której brakowało w Google Notifier, jest obsługa linków mailto: i ogólnie przekierowanie do Gmaila podczas próby wysłania wiadomości z dowolnej aplikacji komputerowej. Mail Notifr tego nie robi. Byłoby miło mieć to w rzeczywistości.


Wygląda dobrze, teraz, gdy próbowałem go ponownie. Na razie wybrałem darmową wersję. Dzięki za wskazówkę.
lhf

2

Jednym z narzędzi jest Notify.app, który dawno został porzucony przez programistę, ale nadal działa bezbłędnie (OS X 10.9.4):

https://www.macupdate.com/app/mac/32217/notify-pro

I darmowy upgrade licencji pro tutaj:

https://anonfiles.com/file/6bdc702e9f055dcc744b7110a620f1f6

Zauważ, że używa Warczeć dla powiadomień, a nie (nowego) wbudowanego Centrum powiadomień w systemie OS X, które Apple dodał - musisz zainstalować program Growl (który jest teraz płatną aplikacją w Mac App Store i nie jest już bezpłatny, ale możesz prawdopodobnie znajduj starsze pliki binarne z wcześniej bezpłatnej wersji Growl, a następnie wyświetlaj powiadomienia.
0

Możesz także spróbować MiaForGmail , komputerowy klient poczty e-mail dla komputera Mac bez przeglądarki.

To proste i darmowe.


Ja też tego używam. Działa jak Google Notifr, ale otworzy wiadomość, gdy ją klikniesz. Jest lekki i prosty. Dobry do zarządzania wieloma kontami Gmaila
webchun

niestety ten program cały czas się zawiesza i czasami nie odpowiada. Używam mia od około roku i, ogólnie rzecz biorąc, nie jest to imponujące.
Leslie MG
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.