Jak wyłączyć inteligentne cytaty, apostrofy w Mac Outlook 2011?


31

W Mac Outlook 2011, kiedy piszę wiadomość zawierającą apostrof lub znak cudzysłowu, Outlook koryguje ją do „inteligentnego” apostrofu lub „inteligentnego” cudzysłowu, a raczej nie.

Czy jest jakiś sposób, aby wyłączyć tę funkcję? Do tej pory odznaczyłem wszystkie preferencje autokorekty i automatycznego formatowania, a moje ustawienia kompozycji ustawiłem na zwykły tekst, a ustawienia kodowania na UTF-8 (dwie sugestie widziałem gdzie indziej). Żaden z nich nie działał.

Co jeszcze powinienem spróbować?


Myślę, że jedynym kodowaniem, które mogłoby zatrzymać inteligentne cytaty, byłoby ascii.
Tom Gewecke

Odpowiedzi:


33

Możesz wyłączyć Inteligentne cytaty, odznaczając „Inteligentne cytaty” w menu Edycja> Podstawienia> Inteligentne cytaty


8
Pracowałem - dzięki! Musiałem zacząć edytować wiadomość e-mail, zanim pozwoli mi to zmodyfikować ustawienia, ale wydaje się, że zmiana utrzymuje się w e-mailach.
zremisował

5
także z poziomu wyszukiwarki preferencje systemowe> klawiatura> tekst mają odpowiednie opcje. Kiedy nacisnąłem Edycja> Pokaż podstawienia> Preferencje tekstowe z otwartą wiadomością e-mail i kursorem w treści wiadomości e-mail w programie Outlook, zabrałem mnie do globalnych preferencji systemowych> klawiatury> pola tekstowego.
Reb. Kab.

@ Reb.Cabin: Powinieneś zamienić swój komentarz w osobną odpowiedź, to było bardzo pomocne, aby poznać i naprawić problem dla mnie!
calvinf

16

Komputer Mac ma globalne ustawienia inteligentnych cytatów. Nawet jeśli klikniesz je w Edit > Substitutionsmenu Outlooka , nadal możesz dostać je w swojej wiadomości e-mail.

Po otwarciu wiadomości e-mail idź

Edit > Substitutions > Show Substitutions > Text Preferences

która zabierze Cię prosto do świata

System Preferences > Keyboard > Text

gdzie istnieje globalna opcja wyłączenia smarties. Być może będziesz mógł przejść bezpośrednio do Prefiksów systemowych z Findera i mogą one pozostać w Outlooku. Zabezpieczam się, ponieważ pamiętam, że robiłem to jakiś czas temu, ale właśnie sprawdziłem i magicznie się włączyli. Nie wiem kiedy i jak to się mogło stać. Trzeba być zawsze czujnym przeciwko atakom inteligentnych cytatów Zombie!


Prawie rok później - to też działa! Przeprowadziłem się z Outlooka do Mac Maila i to była dla mnie poprawka.
zremisował
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.