Dwie wersje aplikacji


2

Utworzenie dwóch katalogów w / Users / yourname / Library / Application Support / o nieco innych nazwach i zmiana nazwy na rozpoznawaną przez aplikację działa, jednak zajmuje to zbyt dużo czasu. Czy jest łatwiejszy sposób przełączania się między wersjami aplikacji? Na przykład w jakiś sposób edytuje sposób, w jaki aplikacja rozpoznaje katalog, do którego należy pisać, i ma skrót do oryginalnej i edytowanej wersji aplikacji.

Odpowiedzi:


1

Keyboard Maestro może to zrobić, uruchamiając makro po uruchomieniu / zamknięciu aplikacji.

Nazwij dwa foldery aplikacji, takie jak „<nazwa aplikacji> -main” i „<nazwa aplikacji> -second”, a następnie wyłącz je za pomocą makr, takich jak:

Przykład


0

Możesz też spróbować utworzyć innego użytkownika, aby po prostu uruchomić tę aplikację. Dałoby ci to kolejny folder „~ / USERNAME / Library / Application Support”.

W zależności od dostępnej pamięci itp. Może to być nawet szybsze i mniej hakujące (stąd potencjalnie mniej problemów).

Oczywiście zakłada to, że aplikacja przechowuje WSZYSTKIE swoje informacje w folderze biblioteki użytkownika, a nie dla całego systemu ...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.