Przenoszenie zakupów z iPhone'a do iTunes - Dlaczego jest to konieczne?


9

Podczas próby przywrócenia iPhone'a 5s do wersji 7.0.4 za pośrednictwem iTunes pojawia się następujący komunikat:

Na iPhonie „X's iPhone” są zakupione elementy, które nie zostały przeniesione do biblioteki iTunes. Przed aktualizacją tego iPhone'a należy przenieść te elementy do biblioteki iTunes. Jesteś pewien, że chcesz kontynuować?

Wiem, jak przejść do przesyłania zakupów przez PlikUrządzeniaPrzenieś zakupy, ale nie rozumiem, dlaczego jest to konieczne. Myślałem, że wszystkie moje zakupy są powiązane z moim kontem iTunes. Czy nie mogę po prostu ponownie pobrać wszystkich moich zakupów z iTunes App Store?

Czy to ma zagwarantować, że aplikacje, które nie są już dostępne w sklepie z aplikacjami, zostaną zapisane?


Możliwy duplikat tego pytania ?
sameetandpotatoes

Odpowiedzi:


5

Jak powiedziałeś, Apple wie, co kupiłeś i wszystkie są powiązane z Twoim kontem. Jednak przeniesienie zakupów oznacza, że ​​zakupione pliki (aplikacje, muzyka, filmy…) zostaną skopiowane z urządzenia (iPhone 5s) na komputer, więc nie trzeba ich ponownie pobierać z Internetu.


Jeśli nie przeniosłem tych zakupów na komputer i przywrócę telefon, czy nadal otrzymam wszystkie aplikacje, które wcześniej miałem na telefonie?
George
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.