W Bootcamp nie mogę przejść przez etap „Create Partition for Windows”


2

Próbowałem zainstalować kopię systemu Windows 7 na moim MacBooku Air, ale nie mogłem przejść przez etap „Crate a Partition for Windows”. Próbowałem kliknąć przycisk „Zainstaluj”, ale nic się nie stało. Zastanawiam się, co się dzieje. Dla twojej informacji, jeśli to ma znaczenie, mam 2011 MBA (1,7 GHz Intel Core i5, 128 GB SSD, 4 GB pamięci RAM i mam zainstalowany OSX 10.8.4). Dzięki!

enter image description here

Odpowiedzi:


1

Pamiętam, że miałem ten problem z moim MacBookiem Air 2009. Nigdy nie udało mi się tego naprawić, ale skończyło się tworzenie partycji za pomocą Narzędzia dyskowego . To wydawało się działać dobrze.


Po utworzeniu partycji, w jaki sposób zainstalowałeś Windows? Moje wrażenie (które może być błędne) polega na tym, że w jakiś sposób muszę utworzyć partycję Windows za pomocą Bootcamp.
Alex

1
@Alex Boot Camp to tylko kreator, który to zrobi łatwiej zainstalować system Windows i nie jest wymagany. Użyłem Asystenta Boot Camp do utworzenia instalatora USB, a następnie podzieliłem go na partycje za pomocą Narzędzia dyskowego. Uruchamianie za pomocą ⌥ pozwala mi wybrać napęd USB, aw procesie instalacji systemu Windows wybrałem partycję, którą stworzyłem i działała ona dobrze.
grg

0

Wpadłem na to również. W moim przypadku korzystałem z FileVault i początkowa faza szyfrowania jeszcze się nie zakończyła.

Po zakończeniu FileVault (zaszyfrowanie dysku) udało mi się pomyślnie utworzyć partycję.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.