Jak mogę zmienić kraj konta iTunes?


19

Kiedy po raz pierwszy konfigurowałem swoje konto iTunes, nie miałem karty kredytowej, więc skonfigurowałem ją jako konto amerykańskie, ponieważ był to jedyny sposób, w jaki mogłem utworzyć kartę bez karty (i w ten sposób korzystać z iPoda Touch).

Minusem tego jest to, że teraz, gdy próbuję dodać kartę kredytową do mojego konta iTunes, nie mogę, ponieważ nalega na stan i kod pocztowy dla części adresu, czego oczywiście moja irlandzka karta kredytowa nie ma mieć.

Jak mogę zmienić kraj mojego konta iTunes?


Mam ten sam problem. Dawno temu utworzyłem moje konto Apple, nie z powodu iTunes, ale dlatego, że jestem programistą. Wczoraj chciałem wypróbować nowe funkcje iTunes, a mój kraj był ustawiony na USA i nie można go zmienić na Danię. Nie udało mi się go rozwiązać.
neoneye

Odpowiedzi:


15

Aby zmienić sklepy, możesz to zrobić w sklepie iTunes Store:

  1. Kliknij swoje konto w sklepie iTunes Store, aby przejść do strony konta.
  2. Kliknij „Zmień kraj lub region”. Zrzut ekranu z iTunes

  3. Wybierz swój kraj lub region: Zrzut ekranu iTunes 2

Inną alternatywą jest skorzystanie z Apple Zarządzaj witryną Apple ID i zmień adres - przy następnym użyciu iTunes poprosi Cię o zmianę regionu i zweryfikowanie danych adresowych.


1
@neoneye: Wygląda na to, że będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną, która może się tym zająć.
Chealion

4
Jest jedna rzecz: jeśli kupiłeś coś w oryginalnym kraju, nie możesz uzyskać do niego dostępu przez App Store po zmianie kraju swojego konta.
Sylvain Defresne

5
@ Punkt Sylvaina nie może być wystarczająco podkreślony: właśnie straciłem wszystkie moje zakupy. Powolne klaskanie … dobra robota, Apple.
Konrad Rudolph

2
@Konrad Rudolph: Twój zakup nie jest stracony, nadal możesz wrócić do starego kraju. Ale tracisz swoje nowe zakupy ...
Sylvain Defresne

4
@Sylvain Chodzi o to, że nie mogę uzyskać dostępu do wszystkich zakupów jednocześnie, co jest obecnie dla mnie poważną przeszkodą. Cóż, „major”… Po prostu nie korzystam z App Store.
Konrad Rudolph

1

Przeszukuję niektóre filmy i uważam, że jest to pomocne, ale najbardziej zauważam, że nie jest to test na iTunes 10, musisz spróbować go sam i powiedzieć wynik.

tutaj jest link do filmu

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.