Jak mogę odzyskać zapisane hasło WiFi z iOS 7 i nowszych?


11

Mam kilka sieci bezprzewodowych, do których dołączyłem na urządzeniu iOS i chcę teraz odzyskać hasła z urządzenia.

Jak mogę (w razie potrzeby zahaczyć lub oszukać) uzyskać dostęp do pęku kluczy systemu iOS 7 lub iOS 8 i uzyskać zapisane hasła?

Interesują mnie przede wszystkim stare hasła hotspotów, ale generalnie przydatne byłoby posiadanie listy innych elementów w pęku kluczy iOS. Jeśli potrzebuję użyć komputera, to w porządku, ale byłbym również zainteresowany sposobami osiągnięcia tego z samego iOS, jeśli to możliwe.


Również apple.stackexchange.com/questions/54551/... jest bardzo podobny, chociaż odpowiedzi nie są specyficzne dla iOS 7.
bmike

Odpowiedzi:


2

Istnieje aplikacja jailbreak o nazwie Hasła WiFi . Jest darmowy przez Malcolma Halla w repozytorium BigBoss Cydia. Pozwala wyświetlić wszystkie hasła do przyłączonych sieci (w tym nazwy użytkowników dla sieci WPA2 Enterprise).


1
Właściwie zabawna historia o Malcolm Hall. Byłem na JailbreakCon 2012 w San Francisco, a mój przyjaciel i ja rozmawialiśmy o poprawce w jailbreaku o nazwie Stealth Cam , a facet przed nami odwrócił się i powiedział: „Dokonałem tego.” To był Malcolm Hall. Potem dużo rozmawialiśmy, spędzaliśmy czas na konferencji, wymienialiśmy się drobnymi pomysłami i jedliśmy razem lunch.
Andrew Larsson,

14

Jednym trywialnym rozwiązaniem jest włączenie synchronizacji pęku kluczy dla iOS 7 i wysłanie zawartości pęku kluczy do iCloud.

Następnie na komputerze Mac włącz synchronizację pęku kluczy w panelu preferencji iCloud w preferencjach systemowych i użyj narzędzia Keychain Utility do sprawdzenia pęku kluczy iCloud.

Zawartość elementu pęku kluczy - pokazuje hasło WiFi

Po zakończeniu powyższego kroku. Otwórz pęki kluczy na komputerze Mac i poszukaj iCloud w prawym panelu. Powinieneś wtedy zobaczyć wszystkie SSID, które kiedykolwiek zapisałeś na różnych urządzeniach i komputerach zsynchronizowanych przez iCloud.


1
Podoba mi się ta odpowiedź, ponieważ nie będę musiał jailbreakować mojego telefonu. Spróbuję tego w domu.
Drezno,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.