Jak mogę skopiować filmy i zdjęcia na iPada bez synchronizacji?


10

Jaki jest najłatwiejszy sposób na przesłanie zdjęć i filmów na iPada bez synchronizacji? Synchronizacja jest absurdalna; albo wszystkie zdjęcia w folderze, albo nic. Zasadniczo chcę mieć możliwość przeciągania i upuszczania losowych zdjęć za pomocą dostępnego komputera i kabla. Brak opcji przechowywania w chmurze.


Jeśli nie chcesz synchronizować, musisz przesyłać strumieniowo! Tak więc na „streaming” już tutaj
nie

Przesyłaj zdjęcia? To nie było pomocne.
bobbyalex,

Czy korzystasz z systemu Windows lub Mac OS?
Vince Pettit

Używam Mac OS. Lew.
bobbyalex

Odpowiedzi:


1

Możesz użyć czegoś takiego jak iPhone Explorer, aby przeciągnąć i upuścić je w katalogu / User / Media / DCIM / 100Apple (ostatni może być inny). Wiem, że działa ze zdjęciami, ale nie miałem okazji przetestować wideo. Ale nie rozumiem, dlaczego to nie zadziałałoby po aktualizacji bazy danych.

Jeśli masz złamane więzienie i przesłałeś film, który może odtwarzać telefon, za pomocą iPhone Explorera (działa również na Macu i Windowsie dla iPada i iPoda) lub przez SSH (z pakietem OpenSSH firmy Cydia), iFile może dodać go do aparatu roll (to samo ze zdjęciami i nie ma znaczenia, gdzie się znajdują, jeśli użyjesz metody SSH i iFile). Nie do końca przeciągnij i upuść, ale nie musisz przechodzić przez iTunes. iPhone Explorer nie wymaga, aby iDevice miał jailbreak.

Również jeśli masz aplikację VLC Player, zanim Apple ją ściągnął, możesz przeciągnąć i upuścić prawie dowolny typ wideo do aplikacji za pomocą pola „Udostępnianie plików” w iTunes na karcie App. (Jeśli telefon jest zepsuty, nadal możesz pobrać odtwarzacz VLC od Cydii)


Mam tę aplikację na mój iPhone. Nie pomyślałem o tym, jeśli chodzi o iPada. Dzięki.
bobbyalex

4

W iTunes przejdź do ekranu podsumowania iPada (lub iPoda). Zaznacz pole „Ręcznie zarządzaj filmami” i kliknij przycisk „Zastosuj”. Następnie możesz przeciągać filmy z pulpitu na iPada bez konieczności synchronizacji.


To musi być wybrana odpowiedź.
malhobayyeb

Odpowiedź Demitri sprzed 2,5 roku brzmiała, jakby zadziałała, ale nie miała dla mnie żadnego efektu. Korzystam z systemu Windows 10. To, co w końcu zadziałało, to skorzystanie z synchronizacji (z której pytający nie chciał korzystać):iTunes > Photos > Sync Photos > Copy Photos From > Choose Folder
Ryan

3

DropBox na twoim głównym komputerze pozwoli ci dodać oba pliki do iPada bez synchronizacji. IPad powinien automatycznie odtwarzać pliki, które rozpoznaje w odpowiedniej aplikacji, gdy je tam zobaczy. Dropbox zapewnia 2 GB przestrzeni dyskowej za darmo, więc przekroczenie tej granicy będzie wymagało płatności.

Edycja Możesz oznaczyć pliki gwiazdką, jeśli chcesz je pobrać na urządzenie, dzięki czemu będziesz mieć je nawet w trybie offline.


Zakładam, że mam dostęp do Internetu 24/7. Co jeśli nie? Chcę tylko przeciągnąć i upuścić pliki na urządzenie.
bobbyalex,

2
Możesz pobierać pliki z Dropbox na iPada.
Vince Pettit

Czy możesz użyć dysku Google?
David d C e Freitas

2

Airdrop przez Finder na Yosemite działa dla mnie dobrze. Zaskakująco szybko.


1

Udostępnianie przez Air pozwala kopiować pliki między urządzeniem iOS a komputerem. Internet nie jest wymagany, ale używa Wi-Fi zamiast kabla, więc oba urządzenia muszą być w tej samej sieci Wi-Fi. Korzysta z webdav, dzięki czemu można połączyć się z iPadem za pomocą Findera oraz przeciągać i upuszczać pliki w zwykły sposób.


0

Jeśli chcesz tylko wysłać krótkie filmy, wysłałem je z mojego komputera na iPada za pomocą iMessage. po otrzymaniu wiadomości na iPadzie możesz ją udostępnić, klikając przycisk w prawym górnym rogu. Jedną z opcji udostępniania jest zapisanie jej w Rolce z aparatu. Po umieszczeniu go w rolce z aparatu możesz dodać go do dowolnej aplikacji.


-1

Możesz użyć do tego DC Copy .


1
Dziękujemy za odpowiedź, proszę wyjaśnić odpowiedź słowami wraz z dodanym linkiem referencyjnym.
User97693321
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.