Jak podzielić dane między dwa konta iCloud?


1

Moja córka i ja udostępniamy jedno konto iCloud dla naszego iPhone'a. Ma własny identyfikator Apple ID do kupowania muzyki. Potrzebuję, by miała własne konto iCloud, ponieważ moje kończy się miejsce. Obawia się, że jeśli usunę jej telefon z mojej usługi iCloud w moich ustawieniach, utraci ona wszystkie swoje kontakty itp. Czy istnieje sposób na przeniesienie elementów z jednego konta iCloud na nowo utworzone?


1
Jakie dokładnie przedmioty musisz przenieść? Niektóre są łatwe, inne nie będą się tak łatwo poruszać. Kontakty należą do łatwych - jeśli możesz edytować to, co „itd.” oznacza, że ​​możemy zająć się nimi również dla Ciebie.
bmike

Odpowiedzi:


1

Gdy twoja córka odłączy swój telefon od wspólnego konta iCloud (poprzez usunięcie go w Ustawieniach), będzie mogła zachować swoje kontakty, wpisy kalendarza itp. Na telefonie. Następnie wystarczy utworzyć nowe konto iCloud bezpośrednio z telefonu.


-2

Najpierw pamiętaj o utworzeniu kopii zapasowej ważnych kontaktów, poproś córkę o wykonanie kopii zapasowej kontaktów za pomocą konta Google.

Kroki są wymienione tutaj

Po utworzeniu kopii zapasowej kontaktów wystarczy utworzyć kolejne konto iCloud i użyć go na jednym z telefonów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.