Jak mogę zainstalować IOS 3 na moim starym telefonie iPhone 3G?


2

Jakiś czas temu zmieniłem mój stary iPhone 3G na rzeczywistego iPhone'a.

Pomyślałem, że dobrym pomysłem będzie odzyskanie tego starego iPhone'a, zainstalowanie starego systemu IOS (IOS3 działał idealnie dla tego urządzenia) i przekazanie go mojej matce, ponieważ chce używać go tylko jako „dumphone” dobre zdjęcie z aparatu.

Jak mogę usunąć wszystkie aktualne informacje o telefonie iPhone 3G, a następnie zainstalować IOS 3?

Zrzeczenie się:

Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem. Przeczytałem w tej witrynie i google informacje o Cydii, redsn0w, jailbreak ... ale prawda jest taka, że ​​ledwo rozumiem, jak działają.

Odpowiedzi:


1

Operacja kasowania jest łatwa.

  • ustawienia aplikacji, ogólne, resetowanie, kasowanie całej zawartości i ustawień

Przełamanie mechanizmu aktualizacji oprogramowania firmy Apple w celu umieszczenia starszego systemu iOS na urządzeniu będzie kosztować czas na zdobycie wiedzy specjalistycznej, a nawet jeśli zainwestujesz wiele godzin w nauczanie, jak działa łamanie więzienia, możesz nie być w stanie przywrócić systemu operacyjnego. Uruchamianie jailbreaka na bardziej aktualnym systemie operacyjnym i sprzęcie jest łatwiejsze, ale wciąż jest to coś dość technicznego. Odejście tak daleko w tył jest mniej prawdopodobne, jeśli czytanie instrukcji nie daje jasnego obrazu, jak zacząć przerwać dane urządzenie.

Zrobiłbym to w prosty sposób i dostałby wyczyszczone urządzenie w systemie operacyjnym, który będzie obsługiwał iTunes, a nie musiałby trzymać w więzieniu go, jeśli użytkownik zdecyduje się na aktualizację rzeczy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.