Co się stanie, jeśli prześlę niekompletną aplikację do App Store?


8

Jestem w trakcie tworzenia aplikacji na iPhone'a. Ktoś bardzo niedawno ukradł wszystkie moje pliki aplikacji i obawiam się, czy ta osoba prześle moją aplikację, zanim to zrobię.

Czy mogę wgrać swoją aplikację bez głównych funkcji i być może trochę niestabilna do App Store? Więc nawet jeśli zostanie odrzucony, zarejestrowałbym nazwę i projekt aplikacji i mogę przesłać pełną aplikację na iPhone'a później, gdy będzie gotowa. Po prostu nie chcę, aby moje tygodnie wysiłku były wykorzystywane przez kogoś innego.

Czy moje odrzucenie może mieć jakikolwiek wpływ na przyszłe zgłoszenia?

Odpowiedzi:


10

Możesz przesłać aplikację bez obaw.

Jeśli Twoja aplikacja zostanie odrzucona, nie wpłynie to na przyszłe zgłoszenia, a nazwę aplikacji pozostaniesz przy sobie. Nazwa Twojej aplikacji nie zostanie zajęta przez żadną inną osobę.

Funkcja itunes-connect umożliwia ustawienie daty wydania. Nawet jeśli Twoja aplikacja zostanie zatwierdzona, nie zostanie udostępniona publicznie.

jeśli w aplikacji trzeba wykonać główne zadania, lepiej jest utworzyć nową aplikację i ustawić status aplikacji na oczekiwanie na przesłanie pliku binarnego. będziesz mieć 6 miesięcy na przesłanie pliku binarnego (konfiguracji) po utworzeniu aplikacji w iTunes-Connect.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.