Niech OS X Mail pokazuje najnowszą wiadomość w rozmowie


14

Lubię sposób, w jaki Mail grupuje powiązane wiadomości w „rozmowie”, ale nienawidzę tego, jak zawsze domyślnie pokazuje najstarszą nieprzeczytaną wiadomość w wątku - nawet jeśli ma kilka miesięcy! Dzięki temu kilkakrotnie otrzymałem wiadomość e-mail, kliknąłem ją i zobaczyłem wiadomość sprzed miesięcy, ale nie zdaję sobie sprawy , że nie widzę tej, która właśnie do mnie dotarła.

Czy ktoś wie, jak sprawić, by Poczta zawsze przewijała wiadomość do najwyższej / najnowszej wiadomości podczas klikania wiadomości?

Odpowiedzi:


13

W Preferencjach poczty, w dolnej części okienka przeglądania, w obszarze Wyświetlanie konwersacji znajduje się pole wyboru, aby wyświetlić najnowszą wiadomość u góry. Myślę, że tego właśnie chcesz.


Niestety zmienia to tylko porządek chronologiczny. Nie ma wpływu na to, która wiadomość konwersacji jest wyświetlana po wybraniu wiadomości z listy.
devios1

Co ciekawe, jeśli zaznaczę „zaznaczam wszystkie wiadomości jako przeczytane podczas otwierania rozmowy”, staje się to bliższe do pracy, ponieważ przy następnym kliknięciu rozmowy przewinie się do góry, ale nadal nie po pierwszym kliknięciu!
devios1

To zadziałało dla mnie. Myślę, że kiedy otwierasz rozmowę, pokazuje ona tylko ostatnią nieprzeczytaną wiadomość, co jest miłe.
Anael,

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.