Czy można zainstalować aplikację na iPhone'a w MacBooku Pro?


14

Często używam aplikacji WeChat na moim iPhonie, ponieważ pisanie na smartfonie jest mniej wygodne niż pisanie na klawiaturze, chciałbym móc korzystać z tej aplikacji na moim MacBooku Pro.

System operacyjny mojego MacBooka Pro to Mac OS X Lion 10.7.5 (11G63). Zainstalowałem również VMWare Fusion.

Zastanawiam się więc, czy możliwe jest zainstalowanie wirtualnego iOS 7 na moim MacBooku Pro, a następnie zainstalowanie WeChat w środku?

Czy ktoś może pomóc?

PS: WeChat zapewnia wersję internetową, w której możemy czatować w przeglądarce internetowej, ale nie jest tak dobra jak aplikacja na iPhone'a, jest niedopuszczalnie powolna ...


Inny link sugerował iPada, ale informacje o tej aplikacji informują, że nie można instalować aplikacji ze sklepu App Store. Grrr
Dennis

Tylko dla wechat możesz teraz zainstalować tę aplikację ( itunes.apple.com/fr/app/wechat/id836500024?mt=12 ).
babttz,

Odpowiedzi:


10

Nie.

Jedynym sposobem na uruchomienie aplikacji na iOS w OS X jest posiadanie iPhone'a i posiadanie wersji aplikacji specjalnie przystosowanej do działania na symulatorze.

IPhone Simulator (dostępny w Xcode) nie jest emulatorem i nie może uruchamiać kodu ARM, co oznacza, że ​​musi uruchamiać określoną wersję iOS 7 zaprojektowaną dla OS X i nie jest w stanie uruchamiać aplikacji iOS, które nie były zaprojektowany do działania w tej wersji iOS 7 (tj. IPA z App Store).


Pozornie masz rację. Ale w rzeczywistości to rzeczywiście jest w sferze możliwości, że aplikacje na iOS może uruchomić w systemie Mac OS X, jeśli zrekompilowane na procesorze x86 i oprogramowania OS X System, a to tylko wypadek z circumnstance a nie logiczną niemożliwością, że Apple i nowoczesny programiści zdają się zażądać z żelazną pięścią, abyś używał ich sw tylko zgodnie z ich przeznaczeniem, i nie ma innego sposobu. IMO byłoby znacznie fajniejszym światem, gdyby deweloperzy i Apple po prostu nieco rozluźnili te ideały. Naprawdę życzę Steve'owi Woźniakowi, przy wsparciu przejmie Apple'a zamiast klonów Steve'a Jobsa
chillin

Który miesiąc nadchodzi Marcepan?
Pacerier,


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.