Dodaj element do Bezpieczeństwo i prywatność> Prywatność> Dostępność


1

Próbuję udostępnić aplikacji flash dostęp do funkcji ułatwień dostępu. Wtyczka życia w Macintosh HD & gt; Biblioteka & gt; Wtyczki internetowe. Nie mogę przeciągnąć i upuścić tego do Zabezpieczenia i Prywatność & gt; Prywatność & gt; Dostępność. Dodanie aplikacji Firefox nie wydaje się działać, mimo że wtyczka wydaje się być procesem potomnym. W monitorze aktywności, gdy uruchomiona jest konkretna aplikacja flash, nazwa procesu to „Proces wtyczki Firefox (Shockwave Flash)”.

Jak mogę to włączyć? Jak mogę dodawać elementy w menu Dostępność bez konieczności przeciągania i upuszczania?

Korzystanie z OS X Mavericks 10.9.


Czy to na Mavericks?
Matthieu Riegler

Odpowiedzi:


1

Spróbuj upuścić /Applications/Firefox.app/Contents/MacOS/plugin-container.app zamiast tego w okienku preferencji.

Kiedy próbowałem otworzyć stronę, która używa Flasha w Firefoksie, ps -ef|grep -i flash zawierał linię podobną do 501 28715 28710 0 4:44AM ?? 0:01.01 /Applications/Firefox.app/Contents/MacOS/plugin-container.app/Contents/MacOS/plugin-container /Library/Internet Plug-Ins/Flash Player.plugin -greomni /Applications/Firefox.app/Contents/MacOS/omni.ja -appomni /Applications/Firefox.app/Contents/MacOS/browser/omni.ja -appdir /Applications/Firefox.app/Contents/MacOS/browser 28710 gecko-crash-server-pipe.28710 org.mozilla.machname.157869410 plugin.

Jeśli inni szukają sposobu dodawania aplikacji do listy za pomocą skryptu, zobacz http://apple.stackexchange.com/questions/111903 .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.