Dlaczego mój komputer Mac nie chce się uruchomić?


1

Mam MacBooka Pro 13 cali i stało się coś naprawdę dziwnego.

Wcześniej dzisiaj działało idealnie dobrze, kilka godzin później próbowałem go włączyć i utknął przy starcie. Ma mały pasek postępu i obracające się koło. Próbowałem bezpiecznego rozruchu, ale też nie działa.


Zrób zdjęcie paska postępu. Istnieje tylko jeden rodzaj paska postępu, który może pokazać się przed uruchomieniem i wtedy ma miejsce aktualizacja SMC. Jeśli aktualizacja SMC z jakiegoś powodu nie powiedzie się, może być konieczne zabranie jej do sklepu Apple Store w ramach gwarancji.
unom

Odpowiedzi:


1

Najlepiej jest zabrać go do jabłka, jeśli masz go w ramach gwarancji. Najprawdopodobniej pójdą z tyłu i zresetują go, a najprawdopodobniej to naprawi. Niedawno miałem błąd USB, więc zabrałem go do Apple. Zresetowali mój komputer i naprawił to. Nic nie zostało usunięte / utracone i zrestartowane całkowicie w porządku. Jedynym problemem jest to, że po ponownym uruchomieniu działa trochę wolniej, ale po pewnym czasie zadziała.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.