Wyświetlać informacje o pogodzie w centrum powiadomień Mavericks?


9

Wyświetlanie pogody w centrum powiadomień jest świetną funkcją w systemie iOS i chciałbym mieć go również na moim komputerze Mac. Czy istnieje technika lub aplikacja, która na to pozwala?

Googling po odpowiedź na to pytanie niewiele się pojawił, chociaż istnieją sugestie, że ktoś mógłby połączyć coś za pomocą Growl.


Co jest złego w korzystaniu z widżetu Pogoda w Panelu?
daGUY,

Sam bym się podobał. Lubię Centrum powiadomień, ponieważ jestem przyzwyczajony do tego na iOS 7.
bassplayer7

2
Pod koniec grudnia 2013 r. Apple nie zapewnia publicznego interfejsu API dla aplikacji, które mogłyby zostać umieszczone w Centrum powiadomień.
Kevin Chen

Odpowiedzi:


4

Centrum powiadomień systemu OS X Yosemite zawiera fabrycznie zainstalowany widget Pogoda.

Do widgetu można dodać dodatkowe lokalizacje:


… Skoro Yosemite nie został jeszcze wydany, czy powiedziałbyś, że to „dobra” odpowiedź? Nie chcę się denerwować, tak naprawdę jestem ciekaw, czy pytania dotyczące niewydanego oprogramowania są uważane za „nie w porządku”, co do konsensusu co do odpowiedzi .
Asmus

@Asmus Moim zdaniem niektóre funkcje oprogramowania przedpremierowego nadają się na odpowiedzi, w zależności od jego reklamy i pozornego „ostatecznego” wyglądu i funkcjonalności. Zachęcamy do poruszenia tego na stronie Ask Different Meta do dalszej dyskusji.
grg


-2

O ile wiem, możesz dostać to tylko w przypadku indywidualistów przez jailbreaking, ale teraz jestem inny w przypadku indywidualistów, ale kiedy ostatni raz sprawdziłem, nie było sposobu, więc zakładam, że będziesz musiał zrobić jailbreak. Ale w Yosemite jest fabrycznie zainstalowany. (nie jailbreak) Mam nadzieję, że to pomaga


Mówisz o jailbreaku komputera Mac?
grg

Co rozumiesz przez „javerbreaking Mavericks”? W systemie OS X na komputerach Mac możesz domyślnie uzyskać dostęp do konta roota, nie wykorzystując niczego. Telefony z przełamaniem więzienia oznaczają uzyskanie dostępu do konta root. W ogóle nie rozumiem, jak to mogłoby pomóc w tym pytaniu.
Jens Erat

Chciałbym zobaczyć, jak można „złamać jailbreak” na komputerze ...
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.