Niebieskie pudełko z białym znakiem zapytania


3

Na niektórych stronach internetowych (minecraftforum.net) większość zdjęć pojawia się jako niebieskie pole z białym znakiem zapytania podczas safari. Na moich szkolnych forach (tylko prywatne dla szkoły, więc nie można połączyć) normalne obrazy działają dobrze, ale animowany plik GIF generuje to samo niebieskie pole. Obrazy nie ładują się w chrome lub Firefox. Czy ktoś wie dlaczego?

Mam Safari 6.1, korzystam z MacBooka i używam OSX 10.7.5


Czy zdarza się to cały czas, czy tylko na terenie szkoły? Może to być problem z serwerem proxy
wrossmck

Dzieje się tak głównie na stronie minecraftforum.net i na moim szkolnym forum. Na szkolnym forum działają normalne zdjęcia, tylko animowane gify.
DonyorM,

Chodzi mi o to, czy dzieje się tak, gdy jesteś w innym fizycznym miejscu (np. W domu lub w kawiarni). próbowałeś również kliknąć prawym przyciskiem myszy niebieskie pole i uzyskać link do obrazu i przejść bezpośrednio do niego? Czy to działa?
wrossmck,

Ummm, jestem uczniem domu, to jest szkoła internetowa. Naprawdę nie mam możliwości wypróbowania tego nigdzie indziej. Jeśli mogę, spróbuję.
DonyorM,

@RossMcKinley Kiedy klikam niebieskie pola, nic nie robi. Zapytam i zobaczę, czy inni je zobaczą.
DonyorM,

Odpowiedzi:


1

Czy wchodząc na fora szkolne korzystasz z VPN? Jeśli tak, mogą filtrować większe pliki, jak sugerowano w komentarzu.

Ten animowany plik .gif działa dobrze w przeglądarce Safari. Upewnij się, że to nie działa, zanim zaczniemy szukać lokalnych przyczyn Twojego problemu, a nie problemów z forum lub bramą, o których wspominaliście.


-1

Spróbuj zresetować pamięć podręczną w Safari (Safari> Resetuj Safari> Zaznacz pole „Usuń wszystkie dane witryny”) i spróbuj ponownie. Możliwe, że Safari nie odświeża pamięci podręcznej, więc spróbuj.


Próbowałem, nie działało.
DonyorM,

-1

Możesz zainstalować Onyx dla 10.7 i przeprowadzić głębokie czyszczenie pamięci podręcznej. Warto również upewnić się, że Mac posiada najnowszy Flash Player , zbyt


Dlaczego Flash miałby wpływać na wyświetlanie obrazów?
nekomatic
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.