Jak włączyć / wyłączyć powiadomienia push dla aplikacji na iOS 7?


19

Aplikacje często proszą o włączenie powiadomień push przy pierwszym uruchomieniu. Jak jednak zmienić to ustawienie po udzieleniu odpowiedzi? Wydaje się, że w Ustawieniach nie ma ani jednej rzeczy o powiadomieniach wypychanych. Najbliższy mogę znaleźć to „Centrum powiadomień”, ale to po prostu wydaje się dostosować , jak pojawiają się powiadomienia, a nie czy powiadomień push są włączone lub wyłączone dla aplikacji. To naprawdę mylący interfejs użytkownika.

Odpowiedzi:


11

W Centrum powiadomień znajduje się sekcja „dołącz” i „nie dołączaj” .

Stuknij „edytuj” w prawym górnym rogu Centrum powiadomień. Umożliwia to przeciąganie aplikacji w Centrum powiadomień.

Przytrzymaj aplikację, z której chcesz zatrzymać powiadomienia wypychane, przy liniach po prawej stronie do jej nazwy i przeciągnij ją do sekcji „nie dołączaj”. Automatycznie zamknie wszystkie ustawienia banerów aplikacji i voila! Możesz ruszać.


Nie dotyczy to przypadku, w którym chcesz otrzymywać powiadomienia, gdy aplikacja jest uruchomiona, ale nie inaczej.
wst

1
Jest to prawdopodobnie najbliższa odpowiedź, której szukam, ale wciąż uważam, że jest to niezbyt idealny interfejs. Przeciągnij i upuść nie jest moim preferowanym interfejsem użytkownika.
devios1

W iOS 7.1 możesz wyłączyć wszystkie przełączniki dla aplikacji i automatycznie przeniesie ją ona do sekcji „Nie dołączaj”.
Peter Gluck

1
Obawiam się, że nie mogę zaakceptować tego jako odpowiedzi. Okazuje się, że po prostu przeniesienie aplikacji do sekcji „Nie dołączaj” nie wyłącza powiadomień push dla aplikacji. Raczej po prostu usuwa swoje powiadomienia z rozwijanego centrum powiadomień systemu. Nadal wydaje się, że musisz ręcznie odznaczyć wszystkie opcje dla każdej aplikacji, którą chcesz wyłączyć. :(
devios1,

3

Jak dotąd jedynym sposobem, jaki to zrobiłem, jest ręczne wybranie stylu alertu dla aplikacji w Centrum powiadomień. Domyślnie jest to baner, więc włączenie powiadomień wypychanych wymaga ustawienia stylu alertu na baner, włączenia znaczków, dźwięków i włączenia w centrum powiadomień oraz podobnie wyłączenia wszystkich (styl banerów na brak), aby wyłączyć.

Naprawdę chciałbym mieć jedno ustawienie włączenia / wyłączenia, ale wydaje się, że tak nie jest.

Aktualizacja: Mam życzenie. Począwszy od iOS 8, uważam, że jest teraz jeden przełącznik włączania / wyłączania, aby umożliwić powiadomienia dla aplikacji. Znajduje się to w obszarze Ustawienia-> Powiadomienia w określonej aplikacji.


0

Jeśli przejdziesz do opcji „Ustawienia”, a następnie „Poczta, kontakty, kalendarze”, a następnie „Pobierz nowe dane”, istnieje opcja wyłączenia Push i tam, myślę, że ma to wpływ na wszystkie aplikacje, ponieważ mam narzekać, że push jest wyłączony kiedy ta opcja jest wyłączona, a nie robią tego, gdy ta opcja jest włączona. Mogę się jednak mylić


-2

Miałem ten problem, gdy chciałem włączyć powiadomienia push push dla mojej aplikacji Amazon, aby otrzymywać powiadomienia o tym, kiedy moja paczka została dostarczona lub kiedy moja paczka jest wysyłana. Wybrałem je, aby były wyłączone, gdy pierwszy raz pobrałem aplikację, i nie mogłem ich ponownie włączyć, gdy miałem później.

Jedynym sposobem, w jaki mogłem ponownie włączyć powiadomienia wypychane dla mojej aplikacji Amazon, było usunięcie aplikacji i ponowne pobranie jej ze sklepu z aplikacjami.

Mam nadzieję, że to pomaga ... to do bani, że musimy usunąć i ponownie pobrać aplikację, aby włączyć powiadomienia wypychane.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.