Jak mogę przywrócić urządzenie za pomocą pliku ipsw i iTunes?


16

Chcę przywrócić iPoda touch 4 gen. używając wcześniej pobranego .ipswpliku z Internetu zamiast iTunes próbuje go pobrać ponownie. Próbowałem umieścić .ipswplik w ~/Library/iTunes/iPod Software Updates/folderze, ale nadal pobiera inny.

Nawiasem mówiąc, mój iPod utknął w trybie odzyskiwania i nie mogę go wyjąć z wyjątkiem przywrócenia iPoda. Co powinienem zrobić?

Odpowiedzi:


29

Kliknij przycisk Przywróć w iTunes, po czym wyświetli się standardowe okno wyboru plików, umożliwiające odnalezienie pliku .ipsw.


1
musisz wyłączyć znajdowanie mojego iPhone'a z ustawień icloud, zanim itunes pozwoli ci to zrobić.
Nikita P

8

Kliknij z wciśniętym klawiszem Shift przycisk Przywróć w iTunes dla użytkownika systemu Windows


Począwszy od iTunes 12 przycisk ma etykietę „Przywróć iPhone'a ...”
Chris Schiffhauer,

1

Jeśli jest to opcja push na klawiaturze MAC OS X i kliknij przycisk Przywróć w iTunes


1
... jak już powiedziano ...
Tetsujin

0

powinieneś przesunąć + nacisnąć przycisk przywracania, a następnie wybrać plik .ipsw, który chcesz pobrać i powinien on zostać pobrany. (uwaga - jeśli próbujesz zrobić jailbreak iPoda, może działać, ale nie zawsze)


1
To więcej opcji - kliknij teraz.
Scaraux,

0

Począwszy od macOS Catalina, odbywa się to bezpośrednio w Finderze. Gdy telefon jest podłączony do komputera, pojawia się na pasku bocznym Findera w sekcji „Lokalizacje”. (Jeśli go nie widzisz, upewnij się, że jest zaznaczone w ustawieniach Findera, do których można dostać się za pomocą przecinka poleceń).

Na tej karcie kliknij opcję „Przywróć” i wybierz .ipswplik.


-1

pobierz aplikację o nazwie tinyumbrella na swój komputer, gdy jej pobieranie zostanie zakończone, kliknij przycisk znaku zapytania po prawej stronie, powiesz, że wyjdź z trybu odzyskiwania kliknij to i gotowe

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.