Gdzie mogę znaleźć stopki do mojego MacBooka Pro?


12

Mam 2009 MBP Unibody, a stopy zaczynają spadać. Straciłem jednego i jednego, które trzymałem w bezpiecznym miejscu.

Czy ktoś wie, gdzie mogę uzyskać stopy zastępcze? Spojrzałem na Ebaya bezskutecznie.

EDYCJA:
Cóż, dzięki za dotychczasowe odpowiedzi, jednak nic się nie pojawia. Właśnie wyłączyłem telefon z paskiem Genius w lokalnym sklepie Apple i powiedzieli, że po prostu nie istnieje. Chcą sprzedać mi całe „ małe litery ” ... duże $$$ za coś tak trywialnego.

Wciąż szukam więcej sugestii.Tak zrobiłem, ale wyszukiwanie nie zwróciło nic przydatnego.
Chase Florell

ifixit.com Mają prawie każdą część dla każdego nowoczesnego komputera Mac, którego potrzebujesz.
Alex

1
Mam ten sam problem. Szkoda, że ​​Apple nie zapewnia rozwiązania tego problemu. Typowy.
MikeSchinkel,

1
Nowe stopki unibody mac są poważnie osadzone w cienkim aluminium. Jeśli są zużyte, można przymocować mały plastikowy podkładka, ale jeśli ich brakuje, będziesz musiał wymienić cały dolny element lub dołączyć większy klej, zamiast formować nowy zamiennik w części.
bmike

Odpowiedzi:


6

Miałem starego Powerbooka G3, który stracił 2 gumowe nóżki. Zamiast próbować je zastąpić tymi samymi, po prostu poszedłem do sklepu z narzędziami i kupiłem małe gumowe samoprzylepne nóżki, które można położyć na dnie mebli, szafce pod telewizor lub cokolwiek innego. Kosztował około 99 centów i działał idealnie.

Wyglądali mniej więcej tak:

alternatywny tekst


1
prawdopodobnie jedyna przyzwoita odpowiedź tutaj. Jabłko jest fantastyczne, ale takie głupie rzeczy na pewno są rozczarowujące.
Chase Florell

1
To w końcu to zrobiłem. 8 gumowych nóżek do 2,99 w lokalnym sklepie z narzędziami. Są jasne ... ale to działa.
Chase Florell

Tak, te, których użyłem, nie były tego samego koloru co stary Stealth Fighter PowerBook G3, ale tak jak mówisz ... meh. Działały dobrze, a jak często spoglądasz na spód laptopa? Cieszę się, że Ci się udało!
Scottie,

3

Właśnie wróciłem z paska Genius i miałem dokładnie ten sam problem. Miałem dwie stopy upadku, obie miały różne metody przywiązania. Stopka pod lewym górnym rogu klawiatury została przymocowana bez kleju, stopa miała plastikowe „nóżki”, które „zatrzasnęły się” w czarnej metalowej części przymocowanej do dolnej obudowy. Stopa pod lewą dolną częścią klawiatury została przymocowana za pomocą kleju na zewnątrz dolnej obudowy i dodatkowo zabezpieczona dodatkowym plastikowym pierścieniem biegnącym wzdłuż wewnętrznej części dolnej obudowy (ten pierścień oderwał się od stopy oprócz braku kleju na mojej maszynie).

Poszedłem do lokalnego baru Genius, a koszt dolnej skrzynki został pokryty opieką nad jabłkami. Nawet jeśli troska o jabłka nie obejmowała dolnej skrzynki, dolna skrzynka wynosiła tylko 38,89 USD.


To na pewno byłoby miłe. Mają 150 $ na ifixit.com
Chase

Dobra sztuczka, myślę, że użyję tego, zanim skończy się moja aplikacja, aby uzyskać nową dolną skrzynkę.
łagodnie0

Minęło kilka lat, odkąd musiałem wymienić stopy w laptopach (obecne są dość dobrze przymocowane), ale dawały je za darmo w sklepach Apple, jeśli zapytałeś w barze Genius. Prawdopodobnie mają je teraz, chyba że są przymocowane do dolnej obudowy.


dziękuję za sugestię, proszę spojrzeć na edycję mojego pytania.
Chase Florell,

2
Niestety, jeśli są one dostępne tylko z małymi literami, nikt inny też ich nie ma.
Louis Gerbarg,

0

Możesz być w stanie zdobyć trochę od Apple, spróbowałbym tam najpierw. W przeciwnym razie nie wierzę, że jest dla nich sprzedawca.

Możesz rozważyć uformowanie piankowych stóp lub niestandardowe wykonanie własnych. W przeciwnym razie po prostu sobie z tym poradzić. Widziałem kilka osób, które albo dokonały własnego zastępstwa, albo odeszły bez niego.


Tak myślę. Muszę iść do sklepu Apple.
Chase Florell,

dziękuję za sugestię, proszę spojrzeć na edycję mojego pytania.
Chase Florell

Stworzenie własnego „potencjału” może działać. Nie jestem zbyt chętny, aby się bez niego obejść, ponieważ w środku jest dziura, która odsłania wnętrze notebooka.
Chase Florell,

@Rock: przyklej na nim taśmę elektryczną. :)
Josh K
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.