Menedżer pobierania dla systemu Mac OS X


Odpowiedzi:


10

Istnieje kilka opcji:

Folx to darmowy menedżer pobierania dla systemu Mac OS X z interfejsem w stylu Mac. Oferuje wygodne zarządzanie pobieraniem, elastyczne ustawienia itp. Folx ma unikalny system sortowania i przechowywania pobranych treści.

Zrzut ekranu Folx

iGetter to w pełni funkcjonalny menedżer pobierania i akcelerator. Dzięki iGetter możesz w pełni wykorzystać swoje połączenie internetowe, takie jak połączenie modemowe, bezprzewodowe, kablowe, DSL, T1 i inne wysokiej klasy połączenia szerokopasmowe. iGetter może znacznie poprawić szybkość pobierania przy użyciu pobierania segmentowanego (przyspieszonego).

iGetter Screemshot

  • Pijawka (płatna): czysty interfejs użytkownika.

Każda nowoczesna przeglądarka ma swoją własną funkcję pobierania, więc dlaczego warto używać osobnej aplikacji do obsługi pobierania? Ponieważ Leech działa lepiej niż jakikolwiek wbudowany menedżer pobierania.

Pijawka

JDownloader to darmowe narzędzie do zarządzania pobieraniem plików typu open source, z ogromną społecznością programistów, dzięki czemu pobieranie jest tak łatwe i szybkie, jak powinno być. Użytkownicy mogą uruchamiać, zatrzymywać lub wstrzymywać pobieranie plików, ustawiać ograniczenia przepustowości, automatycznie rozpakowywać archiwa i wiele więcej. To łatwa w rozbudowie struktura, która pozwala zaoszczędzić godziny cennego czasu każdego dnia!

jDownloader - Fajka tłuszczowa : (darmowa)

Większość serwerów i dostawców usług internetowych ogranicza prędkość pojedynczego połączenia. Możemy ominąć te ograniczenia, dzieląc zadanie pobierania na wiele mniejszych części. Gwarantuje to pełne nasycenie połączenia internetowego.

http://fatpipeapp.com/media/demo.mp4


6

Bardzo polecam korzystanie z iGetter, ponieważ było lepsze niż inne.

ale także można użyć

Również jeśli możesz użyć terminala i zainstalować pakiet, zaleciłem użycie AXEL. Ja sam go używam. po instalacji możesz użyć tego jak poniżej w terminalu

axel -n 100 -s 5242880 "your download link"

-n 100 pokazuje numer twojego połączenia z serwerem

i użycie -s 5242880 do ograniczenia prędkości, -s 5242880 w powyższym przykładzie będzie próbował utrzymać średnią prędkość około 5242880 (5120 kilobajtów na sekundę).


3

Aria2 w pakiecie z WebUI jest najlepsza, jaką możesz uzyskać w systemie OS X. Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić Arię z Terminalu i otworzyć WebUI w przeglądarce.

cechy

  • Pobieranie wielu połączeń. aria2 może pobrać plik z wielu źródeł / protokołów i próbuje wykorzystać maksymalną przepustowość pobierania. Naprawdę przyspiesza pobieranie.

  • Lekki aria2 nie wymaga dużo pamięci i czasu procesora. Gdy pamięć podręczna dysku jest wyłączona, zużycie pamięci fizycznej wynosi zwykle od 4 MB (normalne pobieranie HTTP / FTP) do 9 MB (pobieranie BitTorrent). Zużycie procesora w BitTorrent z prędkością pobierania 2,8 Mb / s wynosi około 6%.

  • W pełni funkcjonalny klient BitTorrent. Wszystkie funkcje, które chcesz w kliencie BitTorrent, są dostępne: DHT, PEX, szyfrowanie, magnes URI, rozsiewanie w sieci, selektywne pobieranie, lokalne wykrywanie peerów i moduł śledzenia UDP.

  • Metalink włączony. aria2 obsługuje format opisu pobierania Metalink (znany również jako Metalink v4), Metalink w wersji 3 oraz Metalink / HTTP. Metalink oferuje weryfikację plików, integrację HTTP / FTP / BitTorrent oraz różne konfiguracje dla języka, lokalizacji, systemu operacyjnego itp.

  • Zdalne sterowanie . aria2 obsługuje interfejs RPC do sterowania procesem aria2. Obsługiwane interfejsy to JSON-RPC (przez HTTP i WebSocket) i XML-RPC.


2

Często korzystam z JDownloadera . Jest to niezwykle przydatne, jeśli pobierasz zawartość z chmury (aby nazwać popularną: Rapidshare, Hotfile, Megaupload).

I to za darmo.


2

Nie zapomnijmy o DownThemAll dla Firefoksa. Tak, jest to wtyczka do Firefoksa, ale ponieważ Firefox działa również na Macu, jest to poprawna odpowiedź. To też jest darmowe.


2

Fat Pipe - (bezpłatny) ma wtyczki do Chrome, Safari i Firefox Aplikacja Fat Pipe

uwaga: jestem bardzo stronniczy (napisałem grubą fajkę);

Kiedyś korzystałem z funkcji szybkiego pobierania, ale ostatnio przestali wspierać swoją aplikację i otrzymywałem mnóstwo błędów.

Fat Pipe faktycznie obsługuje do 50 połączeń na pobranie i automatycznie określa liczbę połączeń na podstawie rozmiaru pliku.


1
Witamy, aby zapytać inaczej! Dziękujemy za ujawnienie swojej przynależności. Pamiętaj, aby wziąć udział w pytaniach niezwiązanych bezpośrednio z twoim produktem, aby uzyskać jak najlepszy odbiór od społeczności.
grg

1

Bardzo mnie to zasmuca, ale polecam również jDownloader . Z drugiej strony w przypadku niektórych prostych i nie tak prostych przypadków można wybrać wget lub curl. Możesz być odważniejszy i stworzyć skrypt wsadowy za pomocą jednego z tych poleceń UNIX i gotowe.


To prawdopodobnie powinien być komentarz, ponieważ twoja odpowiedź jest taka sama jak nanda. Myślę też, że masz na myśli bashnie batchskrypt.
styfle

Masz absolutną rację, tylko stary nawyk z czasów MS DOS :)
Tigran Khanzadyan

-3

Myślę, że menedżerowie pobierania są przynajmniej niepotrzebni. To pytanie zostało zadane 4 lata temu, wiem, ale menedżerowie pobierania są bezużyteczni w dzisiejszym świecie.

Potrzebujesz menedżera pobierania? Twoja przeglądarka. Gotowy!


Menedżery pobierania nie ograniczają się do prostej funkcji pobierania przeglądarki. Planowanie, dostosowanie przepustowości pobierania, możliwości wznowienia, funkcje BitTorrent, zdalne sterowanie i wiele innych hacków to funkcje, które nie będą uwzględnione w przeglądarkach.
Hamid Rohani
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.