OS X Mavericks Automatyczne dostosowywanie jasności ekranu, nawet gdy opcja jest wyłączona


12

Teraz wiem, że próbowałem znaleźć odpowiedź na to, aby odznaczać pole automatycznego dostosowywania, ponieważ najwyraźniej zostało sprawdzone, kiedy zaktualizowałem do Mavericks, ale teraz wydaje się, że mój MacBook Pro ma własny umysł i nadal odczuwa potrzebę automatycznego dostosuj kiedy nic nie robię.

Upewniłem się co najmniej 10 razy, że pole automatycznej regulacji nie jest zaznaczone, i nie jest. Dlaczego mój Mac losowo to robi? (i tak przy okazji, zaczęło się to dopiero dzisiaj, a ja dostałem aktualizację pierwszego dnia, gdy była dostępna)


1
Wystąpienie tego problemu i odznaczenie pola nie pomaga!
Erik Kaplun,

Odpowiedzi:



2

Może to mieć związek z ładowarką.
Miałem ten sam problem; spójrz na swoją ładowarkę, światła prawdopodobnie zmieniają kolor z zielonego na pomarańczowy na nic. Po podłączeniu adaptera automatycznie dostosowuje jasność, zły kontakt sprawia, że ​​robi to w kółko.


0

Odkryłem, że wyłączenie „Automatycznego przełączania grafiki” w oknie dialogowym preferencji systemowych „Oszczędzania energii” naprawiło problem (przynajmniej tymczasowo).

EDYCJA: Później wieczorem, gdy chciałem utrzymać niską jasność, błąd powrócił, a następnie spontanicznie zniknął.


0

Właśnie miałem ten problem podczas „aktualizacji” systemu operacyjnego. Przestał się automatycznie dostosowywać po odznaczeniu pola „Lekko przyciemnij wyświetlacz, gdy jest zasilany z baterii”. Można to znaleźć w Preferencjach systemowych / Oszczędzanie energii / Bateria. Wiem, że to inna funkcja, ale mogłoby się wydawać, że istnieje błąd, w którym automatyczne dopasowanie jest powiązane z tym polem wyboru zamiast z tym, z którym ma być związany.



-4

Jesteś pewny?

Preferencje systemowe -> Wyświetlacze -> Wyświetlacz -> Automatycznie dostosuj jasność

wprowadź opis zdjęcia tutaj

wprowadź opis zdjęcia tutaj


7
OP powiedziała, że ​​upewniła się, że 10 razy nie zostało sprawdzone, a ty pytasz „jesteś pewien?” ... hmm, jesteś pewien?
Erik Kaplun,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.