Wyłączyć powiadomienia o aktualizacji aplikacji w OSX?


22

Kiedy mam aplikacje wymagające aktualizacji w OSX, w prawym górnym rogu ekranu pojawia się powiadomienie, które nie znika, dopóki nie kliknę (co otworzy sklep z aplikacjami). Czy istnieje sposób na wyłączenie tych powiadomień?

Odpowiedzi:


27

Jeśli App Store nie wie o aktualizacjach, nie powinien być w stanie Cię powiadomić - więc w Preferencjach systemowych przejdź do okienka preferencji „App Store” i wyłącz opcję automatycznego wyszukiwania aktualizacji.


1
Sposób myślenia nieszablonowego :)
David

1
Na OSX Mountain Lion i wcześniejszych nazywa się to „Aktualizacja oprogramowania”, w Mavericks jest to „App Store”
fregante

1
Jestem administratorem mojego MBA, chcę otrzymywać powiadomienia. Moja żona nie jest administratorem i chciałbym wyłączyć aktualizacje App Store i powiadomienia o logowaniu. W jaki sposób można wyłączyć powiadomienia dla użytkowników niebędących administratorami?
djb,

Chcę, aby sprawdzał aktualizacje, ale nie denerwuj mnie o nich. W iOS mogę to zmienić w Ustawieniach -> Powiadomienia -> App Store, ale w OS X nie ma elementu dla App Store w Preferencjach systemowych -> Powiadomienia.
Monitor ryb

@fossilet Niestety obecnie nie jest to możliwe. Musisz albo zatrzymać wyszukiwanie przez system OS X aktualizacji, albo całkowicie wyłączyć powiadomienia.
Asmus

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.