Jak mogę tymczasowo wyłączyć gorące rogi podczas grania w gry (lub inne aplikacje pełnoekranowe) na Mavericks?


14

Używam gorących narożników, aby zablokować ekran / uruchomić wygaszacz ekranu. Niedawno zacząłem też grać w gry Steam, które działają na pełnym ekranie w Mavericks.

Niestety, ponieważ kursor myszy służy do kontrolowania ruchu, użycie gorących narożników zasadniczo uniemożliwia grę.

Czy istnieje łatwy sposób włączania i wyłączania ostrych zakrętów przed i po graniu w gry na pełnym ekranie?

Zwykłem używać tego skryptu, ale nie działa on w Mavericks.

Odpowiedzi:


36

To dość stare pytanie, ale natknąłem się na nie, szukając tego samego (chociaż na ML). Skrypt wygląda interesująco, ale jest dla mnie trochę za daleko, szukałem czegoś prostszego i najlepiej bez dodatków.

Oto, co znalazłem i działa dla mnie: w panelu przednim gorącego rogu przytrzymaj polecenia, opcję, kontrolę i / lub Shift po kliknięciu rozwijanej listy gorącego rogu i możesz dodać jeden lub dowolną kombinację klawiszy modyfikujących do spust gorącego rogu. W ten sposób działają one tylko wtedy, gdy przytrzymasz ten (te) klawisz (klucze), którego prawdopodobnie nie będziesz w trakcie gry lub w jakiejkolwiek aplikacji na pełnym ekranie.

Jestem prawie pewien, że to działa na wszystkich wersjach systemu OS X.


5
+1 Bardzo fajne rozwiązanie, dzięki .. teraz przyzwyczajam się do naciskania go, kiedy muszę :)
Karthik T

1
Tylko dodać. Nie musisz używać wszystkich kluczy. Możesz użyć od jednego do własnej kombinacji wyżej wymienionych kluczy.
yash

Aplikacja Preferencje systemowe → Wygaszacz ekranu i pulpitu → Hot Corners; patrz także apple.stackexchange.com/questions/320816/…
tutaj
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.