Zatrzymaj iTunes przed automatycznym zatrzymywaniem pobierania podcastów


26

Zasubskrybowałem około 30 interesujących podcastów, których chciałbym wysłuchać pewnego dnia, kiedy będę miał czas ... może nigdy, ale mam nadzieję, że wkrótce.

Właśnie zauważyłem, że iTunes nie pobiera niektórych z nich od miesięcy z następującym błędem:

iTunes przestał aktualizować ten podcast, ponieważ ostatnio nie słuchałeś żadnych odcinków. Czy chcesz wznowić aktualizację tego podcastu?

Znalazłem skrypt dla OSX i kilka obejść, ale jeśli o mnie chodzi, jest to denerwujące i nie powinienem musiałem tego robić.

Moje obejście polega na przejściu do podcastów, wybraniu wszystkich i oznaczeniu ich wszystkich jako oglądanych. To jednak całkowicie psuje cały aspekt zarządzania, ponieważ nie wiem, czego nie słuchałem.

Jest to najbardziej denerwujące, ponieważ niektórzy zrzucili kanały RSS, więc muszę je ręcznie znaleźć ... (próbuję w tej chwili sprawdzić, czy mogę umieścić je w odpowiedniej sekcji podcastu, a nie tylko jako mp3).

Jak mogę powiedzieć iTunes, że nie wie, czego chcę, i po prostu zrobić to, co mu polecono !?

Odpowiedzi:


3

Niestety, nie możesz powstrzymać iTunes, aby przestał to robić, i nie sądzę, że możesz dokładnie wdrożyć rozwiązanie Doug's Applescripts dla wygasłych list odtwarzania w systemie Windows - polega ono na ręcznej aktualizacji każdego podcastu zamiast na wywoływaniu aktualizacji all. A obiekt COM iTunes nie wydaje się udostępniać sposobu aktualizowania pojedynczych podcastów, tylko całą listę.

I jestem w 99% pewien, że Matthew jest niepoprawny i że odświeżenie wszystkiego nie jest wystarczające, aby ominąć ostatnio słuchaną liczbę. Link Wperry oznaczy podcast jako słuchany , co jest tym samym problemem, co obejście, które uważasz za niedopuszczalne.

Myślę jednak, że można obejść ten problem, klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję odświeżania. Chociaż nie jest to konieczne, aby otrzymywać nowe odcinki, jeśli masz ustawione okresowe aktualizacje, zresetuje zegar, tak jak był, i zapobiegnie zatrzymaniu się, gdy nie będziesz słuchać przez pewien czas. Nie wiem jednak, czy jest to w rzeczywistości coś lepszego niż radzenie sobie z tym, gdy się pojawi.1

Jeśli wybierzesz kartę Podcasty i klikniesz przycisk „Odśwież” w prawym dolnym rogu, zaktualizuje wszystko, co jeszcze nie wygasło, i skutecznie zresetuje licznik wygasania.

Aby zaktualizować wygasły podcast, kliknij prawym przyciskiem myszy jego nazwę (nie jeden odcinek, ale nazwę grupy) i wybierz „Aktualizuj podcast”, a on pobierze najnowszy i wyzeruje licznik.

Jak zauważyłeś, jest to irytujący problem. Jestem pewien, że celem jest ochrona przepustowości różnych podcastów: jeśli tysiące (lub więcej!) Osób je pobiera i nigdy ich nie słucha, podcaster nadal musi płacić za podawanie plików bez powodu .

Moje rozwiązanie - które jest tylko opcją, jeśli słuchasz na iPhonie, iPodzie Touch lub iPadzie - polega na użyciu aplikacji InstaCast, która nie tylko aktualizuje podcasty na twoim urządzeniu, ale także pozwala ci pobierać lub przesyłać strumieniowo to, czego nie chcesz ” t, nawet przez połączenie 3G z dużymi plikami. W rezultacie moja frustracja z iTunes została znacznie zmniejszona.


pierwsza sugestia w tej odpowiedzi wydaje się być taka sama jak opisany problem.
erikvold

@erikvold Co masz na myśli? Nie wspomina o odświeżeniu widoku podcastu.
Matthew Frederick

1

Nie sądzę, że istnieje sposób na wyłączenie tej wiadomości. Jest kilka rzeczy, które próbuję sprawdzić, czy wiadomość nie pojawi się ponownie.

 1. Kliknij Ustawienia…
  • ustaw opcję Codziennie sprawdzaj nowe odcinki .
  • Ustawienia dla: Domyślne podcasty .
  • Gdy dostępne będą nowe odcinki: Pobierz wszystko .
  • Odcinki do zachowania: Wszystkie odcinki .
 2. Kliknij przycisk Odśwież (obok przycisku ustawień).
 3. Kliknij DOWOLNY podcast i wybierz wszystko - ⌘ cmd / ctrl+A
 4. Po wybraniu wszystkich podcastów
  • kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Aktualizuj podcast .
 5. Wybierz wszystko ponownie
  • i w tym samym menu prawym przyciskiem myszy wybierz Nie usuwaj automatycznie .
 6. Wybierz wszystko ponownie
  • i w tym samym menu prawym przyciskiem myszy kliknij Oznacz jako odtwarzane / Oglądane .
 7. Rozwiń każdy podcast
  • upewnij się, że wybierzesz Pobierz wszystko , jeśli nie zostały pobrane.
 8. Zamknij iTunes i uruchom go ponownie.

Rób to wszystko codziennie. Obawiam się, że iTunes nie zapisze pliku biblioteki i innych ustawień, jeśli nie uruchomię go ponownie codziennie.

Więc prawie zawsze, gdy pojawia się niebieska kropka lub cokolwiek, co wskazuje na to, że nie oglądałeś / nie słuchałeś podcastów, po prostu wybierz „Oznacz jako odtwarzane” i mam nadzieję, że będzie on aktualizował sam podcasty. Jeśli nadal jesteś zaniepokojony, przenieś pliki podcastów w inne miejsce… być może na zewnętrzny dysk twardy. W ten sposób, jeśli jesteś zbyt zajęty, aby oglądać podcasty przez jakiś czas, ale nadal chcesz je oglądać później, będziesz mieć pewność, że są one bezpieczne, a iTunes ich nie zjadł!


0

Myślę, że to tak proste, jak zmiana ustawienia podcastu, aby przechowywać wszystkie podcasty na zawsze i pobierać, gdy będą dostępne nowe. Mam opcje dla każdego ustawionego podcastu, a to się nigdy nie zdarzyło.


gdzie są te ustawienia, które opisujesz? Nie mogę ich znaleźć. Na podstawie treści, które zakładałem, będzie to w menu kontekstowym lub w ogólnych preferencjach iTunes, ale nie mogę ich znaleźć w żadnej z tych lokalizacji.
erikvold
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.