Jak zatrzymać automatyczne pobieranie przez iTunes zakupionych programów telewizyjnych?


11

Kończyło mi się miejsce na dysku, na którym zapisałem moje media iTunes, ponieważ za każdym razem, gdy uruchamiam iTunes, aplikacja natychmiast zaczynała pobierać programy telewizyjne, które kupiłem na Apple TV.

Jak zatrzymać pobieranie przez iTunes zakupionych programów telewizyjnych za każdym razem, gdy je otwierasz?

Zobacz moją odpowiedź poniżej

Uwaga : Chociaż może on być lub nie być całkowicie związany z problemem (ten błąd ugryzł mnie w różnych wersjach iTunes i OS X), błąd został odtworzony i usunięty przy użyciu iTunes 11.1.3 w Mac OS X 10.9 Mavericks

Ewentualnie powiązany szczegół : piszę prawdopodobnie , ponieważ zmodyfikowałem miejsce, w którym moje media iTunes znajdują się poza domyślnymi ustawieniami iTunes.

Jest to powszechne , gdy zdasz sobie sprawę, że miejsce na skąpym dysku 128 GB dostarczonym z komputerem nie będzie już wystarczające.

Ten szczegół również zasługuje na wzmiankę, ponieważ przypadek użycia odbiega nieco od normy, a ścieżki często pojawiają się jako sprawcy błędów związanych z oprogramowaniem .

Kolejny potencjalnie powiązany szczegół : kilka razy przesunąłem lokalizację moich multimediów iTunes, ale nie usunąłem katalogu starej lokalizacji, który jest również katalogiem nadrzędnym mojej bieżącej lokalizacji mediów iTunes. Zamierzałem się zreorganizować, ale były pliki muzyczne, których nie chciałem stracić, kiedy podjąłem decyzję o zmianie lokalizacji multimediów po raz drugi.

Wspominam o tym, ponieważ jako inżynier oprogramowania natknąłem się na głupie błędy i problemy ze ścieżką względną vs. absolutną po prostu dlatego, że użytkownik postanowił zagnieżdżać katalogi niezręcznie lub niedbale.

Powodzenia!

Odpowiedzi:


15

Ostatecznie udało mi się powstrzymać iTunes przed automatycznym pobieraniem programów telewizyjnych, wykonując następujące czynności:

  1. W iTunes otwórz iTunes> Preferencje ... i kliknij kartę Sklep
  2. Jeśli zaznaczone, odznacz pole wyboru Zawsze zaznaczaj dostępne pobrania
  3. Jeśli zaznaczone, odznacz pole wyboru Pobierz zamówienia wstępne, jeśli są dostępne
  4. Kliknij przycisk OK i zamknij iTunes
  5. Usuń zawartość swojego Music/iTunes/iTunes Media/Downloadskatalogu. Powinieneś być w stanie to zrobić za pomocą Findera lub wykonując następujące kroki:
    1. Otwórz Aplikacje> Narzędzia> Terminal.app
    2. Wpisz, rm -rf ~/Music/iTunes/iTunes\ Media/Downloads/*a następnie naciśnij, <Enter>aby usunąć plik listy odtwarzania wraz ze wszystkimi pobranymi programami telewizyjnymi . (Uwaga: ta metoda usuwa pliki na stałe, co jest w porządku, ponieważ następny krok pobiera je ponownie).
  6. Ponownie otwórz iTunes. Nie powinno być już automatycznego pobierania programów telewizyjnych po otwarciu iTunes. Oddech. Zrelaksować się. Cieszyć.

OMG, ty ROCK . Dzięki! Bardzo ważne jest, aby znać lokalizację folderu iTunes. Uruchomiłem twój przykład wiersza poleceń, usunąłem tmppliki, ale to nie pomogło. Zdałem sobie sprawę, że mój folder multimediów iTunes znajduje się na innym dysku. Po usunięciu tych plików pobieranie zostało zatrzymane. Oddech. Zrelaksować się. Cieszyć! : D
mhulse

@mhulse dziękuję :) Cieszę się, że pomogło to komuś innemu.
mkelley33

1
@ mkelley33 czy wiesz, czy to również zapobiegnie automatycznemu pobieraniu nowych zakupów muzyki, np. muzyki zakupionej na innym urządzeniu?
Travis Northcutt

2
Czy ktoś wie, jak cofnąć ten kod terminala? Włożyłem to i filmy przestały się pobierać, ale teraz część mojej muzyki ma wykrzyknik, mówiąc, że została przeniesiona. Dzięki!

2
O wiele lepszym rozwiązaniem, zakładając, że plistpliki znajdują się ~/Music/iTunes/iTunes\ Media/Downloadsbezpośrednio (nie w podkatalogu), byłoby rm ~/Music/iTunes/iTunes\ Media/Downloads/*plist:, który po prostu usunie wszystkie pliki list w katalogu Music / iTunes / iTunes \ Media / Downloads
Fake Name
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.