Dlaczego mój iPod Classic nie wyświetla wszystkich posiadanych utworów?


3

Niedawno kupiłem nowego iPoda Classic 120 GB, głównie do użytku z moim Numark iDJ2, ale także do ogólnego użytku.

Mam to ustawione tak, że wszystkie moje utwory iTunes są automatycznie do niego przenoszone, a kiedy patrzę na jego zawartość w iTunes, wszystkie moje utwory są tam. Jeśli jednak odłączę go od zasilania, a następnie przeszukam ręcznie, niektórzy artyści się nie pojawią. (Nie znalazłem jeszcze wzoru.)

Jedynym powodem, dla którego wspominam o moim iDJ2, jest to, że mam zainstalowane na iPodzie oprogramowanie Numark „Bibliotekarz”, dzięki czemu iDJ2 może kategoryzować i odtwarzać wszystkie moje utwory. Nie wiem jednak, jak powinien być odpowiedzialny za ten problem.

Każda pomoc bardzo doceniana i daj mi znać, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

ipod 

4
Niezależnie od tego, jak śmiesznie myślisz, że Weird Al jest zabawny, iPod po prostu nie chce go odtwarzać.
Jeffrey,

Odpowiedzi:


1

Czy to możliwe, że niektóre albumy są oznaczone jako „ Kompilacja ”? W takim przypadku artyści z tych albumów nie są pokazywani w podmenu „ Artyści ” ... Odznacz pole wyboru „ Kompilacja ” (lub coś w tym rodzaju - nie używam iTunes!) W zakładce Informacje i pojawią się w magiczny sposób na liście.

PS. Po wybraniu wykonawcy, który „ma” odpowiedni album, utwory z albumów kompilacji są również wyświetlane.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.