Jak przestać wibrować w nowej poczcie przy użyciu iOS 7?


9

Za każdym razem, gdy otrzymuję nową wiadomość w mojej poczcie, mój telefon wibruje. Jak wyłączyć to zachowanie?

Odpowiedzi:


4

Jedynym sposobem na to jest przejście do „Dźwięków” w Ustawieniach i wybranie „Brak” jako dźwięku dla Maila. Jest to złe, ponieważ bez dźwięku nie będzie oznaczenia nowego e-maila, gdy telefon jest zablokowany. Mam nadzieję, że w przyszłej wersji iOS ta opcja zostanie dodana.


1
Czy można mieć dźwięk bez wibracji. Zobacz odpowiedź @JW_
Marc

11

Iść do; Dźwięki -> Nowa poczta -> Wibracje (u góry) -> Wybierz „Brak” (u dołu)


2

możesz także wykonywać niestandardowe wibracje, które według mnie były świetne. pod dźwiękami -> nowa poczta -> wibracje -> niestandardowe -> utwórz nową wibrację. Wystarczy stuknąć go delikatnie tylko raz i zdjąć palec. Naciśnij stop, a następnie zapisz.

Odkryłem, że było to znacznie lepsze niż użycie dowolnego niestandardowego tonu. Zwłaszcza jeśli używasz swojego iPhone'a do pracy, a gdy jest on na biurku, wibruje za każdym razem, gdy dostajesz emai i całe biuro wie.

Mam nadzieję że to pomoże


1

Przejdź do Centrum powiadomień> Poczta. Następnie wybierz konto, które chcesz.

Następnie wybierz dźwięk alarmu> wibracje.

Na dole znajduje się opcja „brak”.


0

tuż nad klawiszami głośności po lewej stronie telefonu zobaczysz pokrętło .. upewnij się, że nie widzisz pomarańczowego znaku. jeśli twoje ustawienia dźwięków są ustawione na wibrowanie w ciszy, a zobaczysz pomarańczowy znak na pokrętle nad gałkami lub klawiszami głośności, telefon będzie wibrować, gdy otrzymasz nową pocztę. oznaczenie po lewej stronie po lewej stronie telefonu nie na ekranie.

spróbuj, jeśli to zadziała.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.